לא רק פינוי דירה – הטיפים שישדרגו את איכות חייכם בבית

זה לא סוד שאיכות החיים בעולם כולו, ובישראל בפרט, עלתה בצורה משמעותית בשנים האחרונות. ובכל זאת, אתם בוחנים את החיים שלכם ומבינים שיש הרבה מקום לשיפור – בעיקר בכל הנוגע למקום בו אתם מתגוררים. יש דברים "קטנים" שעלולים להפריע לכם בצורה דרסטית, לשבש את החיים שלכם ולפגוע בחוויית המגורים בבית. החדשות הטובות הן שתיקון שלהם עשוי לשדרג את איכות החיים שלכם בצורה דרסטית.

הכל מתחיל מפינוי דירה

אחד ה"אויבים" שמפריעים לאיכות החיים שלנו הוא עומס של פריטים בבית שלנו, שהוא בבחינת צרה צרורה: החפצים המיותרים גוזלים שטח יקר, מקשים את ההתנהלות שלנו (מבחינת מרחב התמרון בבית, למשל) וגם כוללים בתוכם סיכונים בריאותיים, לדוגמה סכנת היתקלות בהם – סכנה מוחשית בעיקר בבתים בהם מתגוררים ילדים קטנים או קשישים. פינוי תכולת הדירה בה אין לכם שימוש מהבית, שמבוצע באמצעות חברות מקצועיות הפועלות בתחום, עשוי להחזיר את הסדר לתוך הבית.

התקנת מעלית

כיום, בבנייני מגורים חדשים מעלית נראית כמו ברירת מחדל. עם זאת, בחלק הארי של המבנים בישראל שעומדים על תילם כמה עשרות שנים, יש צורך בבניית מעלית ועד שזה יקרה – ההתבססות היא על חדר המדרגות. זהו מצב בעייתי עבור הדיירים בקומות הגבוהות של המבנה, שמביא לכך שכל עלייה או ירידה במדרגות כרוכים במאמצים פיזיים. הבעיה גדלה כאשר עורכים קניות וחוזרים עם שקיות מצרכים, לדוגמא, או כשמעוניינים להוריד את עגלת התינוקות.

במידה ויש לכם חלום על מעלית, דעו לכם שההתקנה שלה היא בהחלט בת השגה. העלויות של בניית מעלית אמנם עלולות להיראות גבוהות (למעט מקרה בו התקנת המעלית היא חינמית במסגרת תמ"א 38), אבל הן מתחלקות בין עשרות דיירים לרוב. כמו כן, סביר להניח כי השיפור באיכות החיים לאחר התקנת המעלית שווה את ההשקעה.

הוספת מרפסת שמש

מזג האוויר בישראל הוא נהדר ברוב ימות השנה, ומרפסת שמש יכולה לאפשר לכם לנצל אותו עד תום. מרפסת שמש היא במידה רבה החוליה המקשרת בין הבית לבין הסביבה המקיפה אותו, והיא עשויה להפוך למקום מפלט או אירוח מושלם: אין הרבה רגעים רגועים יותר מאשר אלה בהם יושבים במרפסת, שותים קפה, קוראים עיתון או משוחחים עם בני המשפחה.

אף על פי שגם הוספה של מרפסת שמש כרוכה בתשלום, היא מעלה את רמת איכות החיים וגם את ערך הנכס. לכן, התקנה שלה בהחלט יכולה להיות בבחינת השקעה לטווח ארוך.

אימוץ חיית מחמד

לא תאמינו עד כמה תוספת קטנה-גדולה למשפחה שלכם בזכות חיית מחמד שמאמצים, יכולה לשפר את איכות החיים שלכם. בעל החיים מכניס שמחה לבית, מעניק אהבה לכל אחד מהנוכחים ומאפשר לכם להרגיש כאילו התווסף למשפחה בן נוסף. כלבים וחתולים, למשל, מציעים תמורות חיוביות לבני הבית: הם מסייעים לפתור בעיות של תקשורת שמאפיינות ילדים, מלמדים את בני המשפחה מהי אחריות, תורמים לפעילות הגופנית (כאשר מטיילים עם הכלב, לדוגמא) ועוד.

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

מאמרים נוספים

מעבר לדיור מוגן

האפשרות של מעבר לדיור מוגן לעת זקנה נעשית מקובלת יותר ויותר עם השנים. בעבר, היו הילדים אלה שמנסים לשכנע את הוריהם לעבור לדיור מוגן – הם הקימו משפחות משלהם , עזבו את בית ההורים וחיו רחוק יותר , ולכן היה...

להמשך קריאה +
טיפים להתמודדות עם פינוי אגרנות כפייתית

אגרנות כפייתית היא סוג של הפרעה נפשית מוכרת וידועה בעולם הפסיכולוגיה. ההפרעה הטורדנית והכפייתית גורמת לאדם לאגור חפצים באופן אובססיבי. לרוב, האגרן הכפייתי אוגר חפצים ופריטים חסרי ערך ושימוש כמו עיתונים, בקבוקים, מוצרי חשמל ישנים שאינם תקינים, פסולת וכיוצא באלה....

להמשך קריאה +
פינוי תכולת דירה 

פינוי תכולת דירה עשוי פעמים רבות להיות משימה מאתגרת אשר תדרוש את מעורבותה של חברה מקצועית המתמחה בכך. כעת תוכלו לפנות אל חברת גל הפינויים – חברת פינוי הדירות המובילה בישראל. חברתנו הוקמה בשנת 2008 ולאורך השנים סיפקה את שירותיה...

להמשך קריאה +

מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

חברה לשיווק ופרסום