צרו קשר
ּ

הערכת תכולת דירה

חברת גל הפינויים – חברת פינוי הדירות המובילה בישראל פעילה בתחום זה עוד משנת 2008. שירותי החברה אינם נעצרים אך ורק בפינוי הדירות, המחסנים והמקלטים השונים, אלא נוגעים גם בתחום הערכת תכולת דירה. במהלך השנים, חברתנו רכשה ידע רב בנושאי הערכת העתיקות וחפצי האומנות השונים, זאת הודות לקורסים להערכת אומנות בבתי ספר שונים בארץ. אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם שמאים ובתי מכירות פומביות וכך נוכל להיעזר גם בהם בעת הצורך.

מדוע הערכת תכולת דירה חשובה ומי מבצע אותה?

בבתים בהם מתגוררים אנשים במשך שנים ארוכות, עשויים להצטבר חפצים מסוגים שונים, חלקם שימושיים, האחרים בעלי ערך רגשי גבוה, והשאר יכולים להניב תמורה כלכלית מרשימה. ידיעת שווי תכולת הדירה יכולה לסייע לאנשים רבים לבצע את ההחלטה האם לפנות חלק מהציוד והחפצים ובתמורה להרוויח.

מעניין יהיה לגלות כי הערכת תכולת דירה לא מתבצעת אך ורק על ידי חברות הביטוח, משימה זו יכולה להתבצע גם על ידי חברות פינוי דירות אשר מתמחות בתחום. חלק מעבודתם כוללת גם את רכישת התכולה של הדירה אותה מפנים, כך שלמעשה הצוות המקצועי אשר יגיע אל ביתכם יהיה זה אשר יעריץ את שווי תכולת הדירה בצורה מדויקת ואף יציע עליה את המחיר המשתלם ביותר בעבורכם. כך תוכלו להקל על עצמכם בעת פינוי הדירה, בשעה שהתכולה עצמה תשלם על התהליך כולו.

הערכת תכולת דירה

הערכת תכולת דירה – שירות מקצועי ואמין

חברת גל הפינויים מתחייבת להענקת השירות המקצועי והאדיב ביותר בתחום. זאת בכל היבט, בין אם אתם זקוקים לסיוע בפינוי המחסן או המקלט ובין אם קיבלתם דירה בירושה וכעת הגיע הרגע להגיש שלום לזיכרונות ולפנות את הבית של איש יקר שכבר לא איתנו. הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו עוד היום והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולספק את כל המידע אודות צורת עבודתנו ושלביה השונים. חברתנו זמינה לכם בכל עת ובכל רחבי הארץ, צרו קשר ותוכלו ליהנות מהמענה המקצועי והמדויק ביותר בעבור כל שאלה שעשויה להתעורר בנושא.

רוצים לגלות מה השווי של תכולת הדירה שלכם ואולי להרוויח ממנה לא מעט? במידה וכן, מומלץ יהיה לפנות אל חברת גל הפינויים הוותיקה ולהיעזר בשירות הערכת תכולת דירה לצד שירותי פינוי דירה אשר יאפשרו לכם להיפטר מכל אותו ציוד וחפצים שאין בהם צורך. הבטיחו את הסדר המושלם בביתכם לצד רווח מרשים ממנו תוכלו ליהנות הודות לשירות המקצועי, האמין והמיומן של חברתנו.

לרבים מאיתנו יש נטייה לצבור חפצים וציוד שונה במהלך השנים. לעיתים מדובר בחפצים שיש להם ערך רגשי, אך לעיתים ייתכן ולציוד אשר נמצא בדירה ישנו ערך כלכלי משמעותי. על מנת לבצע הערכת תכולת דירה ולגלות האם הציוד שנמצא בדירה שבבעלותכם שווה משהו, מומלץ יהיה לפנות אל חברה אמינה ומקצועית אשר בעלת ניסיון בהערכה מדויקת של פריטים מסוגים שונים, זאת החל מעתיקות, דרך ריהוט מיוחד ועד לכלי זהב וכסף שעשויים להניב בעבורכם תמורה כלכלית מרשימה. לאחר קבלת הערכת התכולה המדויקת, תוכלו לבצע את ההחלטה הנכונה בעבורכם ולבחור האם לפנות את הציוד והחפצים בתמורה לרווח נאה.

תהליך הערכת תכולת הדירה יתבצע בעזרתו של שמאי מקצועי אשר יסייר בדירה ויתעד בצורה מדויקת את כל חפצי הערך המעניינים אשר נמצאים בה. כך למעשה תוכלו לגלות כי גם דירה אשר קיבלתם בירושה או דירה אליהם עברתם ועדיין הכילה אינספור חפצים שונים, תוכל לטמון בחובה אינספור הפתעות רווחיות ומעניינות במיוחד.

רבים יודעים כי הערכת תכולה של דירה מתבצעת לרוב על ידי חברות הביטוח השונות, אך חשוב להבין כי משימה זו תוכל לעזור לכם להתמודד ביעילות ובאופן הרווחי ביותר בשעה שאתם מבקשים לפנות דירה עמוסת חפצים שונים שאין בהם כל צורך, זאת בין אם קיבלתם דירה בירושה או במידה והדירה החדשה שלכם עדיין עמוסת חפצים שונים שנותרו מהדיירים הקודמים. לקבלת פרטים נוספים בנושא צרו קשר עם חברת גל הפינויים כבר היום.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ