מעבר לדיור מוגן

האפשרות של מעבר לדיור מוגן לעת זקנה נעשית מקובלת יותר ויותר עם השנים. בעבר, היו הילדים אלה שמנסים לשכנע את הוריהם לעבור לדיור מוגן – הם הקימו משפחות משלהם , עזבו את בית ההורים וחיו רחוק יותר , ולכן היה חשוב להם שהוריהם יהיו מוקפים בחברה ובסביבה חמה.

פעמים רבות, ההורים היו רואים זאת בעין לא יפה, מכיוון שזה היה נשמע להם כמו שאומרים לילד קטן שישלחו אותו לפנימייה.

עם הזמן, הבינו ההורים שלעת זקנה זהו צעד נבון וחכם לעשות; אתה מוקף באנשים בני גילך, בפעילויות, וחי בעצמאות מוחלטת, כאשר אתה למעשה אדון לעצמך.

לא פעם אנו מקבלים טלפונים עקב מעבר לדיור מוגן. מהבירורים שאנחנו עורכים, עולה כי ברוב הפעמים אלו הזקנים אשר החליטו על המעבר בעצמם, ללא "דחיפה" מהילדים.

מעבר לדיור מוגן – איך זה עובד איתנו?

כאשר אתם נמצאים בפני מעבר לדיור מוגן, אנו מודעים לכך שאין זה קל לבצע את המעבר באופן עצמאי. לכן, אנו פה ללוות אתכם לכל אורך התהליך.

אתם תיקחו את החפצים שאתם רוצים להעביר עמכם לדיור המוגן ומה לעשות אם הציוד שאינכם חפצים בו, אתם שואלים? – פשוט תשאירו אותו בדירה, על המדפים, בתוך הארונות, גם מה שנראה בעיניכם כפסולת וגם מוצרים שמישים. אנו נדאג לפנות את הכל, לרוקן את הארונות ולפנות את תכולת הבית שנותרה.

אם אתם לקראת מעבר ואין מי שיכול לעזור לכם לבצע את המיונים והאריזות, אנו יודעים שהמלאכה אינה פשוטה כלל, ולכן אנו מציעים שירות של מיון ואריזה יחד איתכם. הנציגים שלנו סבלניים, נעימים ואכפתיים. אנו נגיע, נעבור עמכם על הפריטים, נעטוף ונארוז. האריזות ייעשו בצורה מקצועית ואחראית תוך שמירה על הפריטים שלכם.

לאחר סיום המיונים והאריזה , יגיע צוות אשר יוביל את החפצים שלכם אל דיור המוגן אשר עברתם אליו. ובמקביל צוות נוסף יעסוק במלאכת פינוי הבית, ירוקן את הארונות השונים, ויפנה את תכולת הבית.

הפסולת תפונה לאתר פסולת מורשה ושום חפץ, מסמך אישי, או כל דבר אחר לא ימלא את פחי הדיירים.

בסיום הפינוי, אנו נטאטא את הדירה, את חדר המדרגות, את המעלית, את לובי הבניין, ואת כל אזור העבודה שלנו.

הפינוי שלנו נעשה בצורה יעילה ומקצועית תוך מתן סדר ושמירה על דיסקרטיות.

עוברי לדיור מוגן? זקוקים לעזרה? התקשרו עכשיו 054-668-5775

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם במהרה

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

מאמרים נוספים

ההבדלים בין פינוי דירה להובלת דירה

הצורך להעביר מהבית הרבה מאד פריטים מאפיין משפחות רבות בישראל. הבעיה היא שבקרב לא מעט אנשים נוצרת תחושת בלבול בכל הנוגע לאופנים בהם ניתן לעשות סדר באותם פריטים. האבחנה העיקרית שיש לעשות היא בין פינוי דירה לבין הובלת דירה, כאשר...

להמשך קריאה +
פינוי בית לתרומה

בתים רבים בישראל מחזיקים בתכולה רבה שאינה שימושית לרוב במתגוררים בהם. בין עם זה הוא הבית הפרטי שלכם או אם מדובר בירושה שקיבלתם מבן משפחה, אם יכולים לבחור להתמודד עם המוצרים בשתי דרכים. האחת להשליך את התכולה לאשפה מבלי להתעסק...

להמשך קריאה +
לפני שחג הפסח יגיע – פינוי תכולת הדירה והמחסן

חג הפסח הולך ומתקרב והמוני בית ישראל יתחילו בניקיונות ובשיפוצים. עוד לפני שיגיע חג הפסח שהוא גם חג החירות, הניקיונות והסדר, כדאי לעצור לרגע ולהבין את החשיבות של פינוי תכולת הדירה והמחסן במקרים שונים. כאשר עושים את הצעד הזה בזמן,...

להמשך קריאה +

מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

חברה לשיווק ופרסום