פינוי דירה לפני מעבר לבית אבות

בשל העליה הניכרת בתוחלת החיים והשיפור המקביל באיכות החיים, המעבר לבית אבות בימינו הפך גם הוא לנפוץ ומקובל. בתי אבות רבים הם למעשה בתי דיור מוגן, אשר בהם מנהלים אזרחים בני הגיל השלישי חיים מלאים, בסביבה תומכת. כאשר מתכננים מעבר לבית אבות, חשוב מאוד לדאוג לסידורים רבים ומגוונים ובהם גם תהליך של פינוי הדירה לקראת המעבר. פינויה של הדירה חשוב ביותר, שכן לאחר המעבר מקובל לרוב למכור את הדירה או להשכיר אותה, כדי לממן את העלויות של המעבר לבית אבות. כדאי לדעת שפינוי הדירה יכול להתבצע באמצעות פנייה לחברות פינוי מקצועיות, שעושות את מלאכתן נאמנה.

מתי עוברים לבית אבות?

כיום, כאשר בתי אבות רבים מספקים שירות ברמה של בית מלון, יש כמובן גם סיבה של שיפור איכות החיים כתומכת במעבר כזה. פינוי דירה לקראת מעבר לבית אבות יכול להתבצע בעקבות כמה מצבים שונים:

  • בדידות – לאחר פטירה של בן או בת זוג ולעיתים גם אחרי משבר כמו גירושין בגיל מבוגר, חשים לא מעט אנשים בדידות. כדי לשפר את איכות החיים וכדי לחוש טוב יותר, נהוג להציע מעבר לבית אבות. צעד זה, לרבות תהליך פינוי הדירה, צריך להתבצע ברגישות.
  • ירידה בתפקוד – מעבר לבית אבות מומלץ לא פעם כאשר אדם מבוגר חווה ירידה כלשהי בתפקוד. במצב כזה, כדי להבטיח טיפול מתאים מסביב לשעון, כדי להבטיח שלווה נפשית להורה המבוגר וגם לבני המשפחה – בית אבות הוא התשובה המתאימה.

שירות פינוי מקצועי

בכל הדוגמאות שראינו לעיל (וכן במקרים אחרים), ניתן להיעזר בתהליך הפינוי של דירת המגורים, בשירות שניתן על ידי חברות מקצועיות. חברות אלה יכולות למצוא שימוש ראוי לחפצים לא נחוצים ולחילופין – הן יכולות גם להעביר אותם לאתרי פסולת ייעודיים או למחזור כפי שראוי. שירות מסוג זה מוריד מעל כתפי בני המשפחה עול כבד. בצורה כזאת, קל יותר להתמקד בכל הסידורים האחרים הקשורים למעבר, חתימת חוזה ראוי מול בית האבות, בחינה של אלטרנטיבות שונות, השכרה או מכירה של הדירה וכן הלאה.

זקוקים לפינוי תכולת דירה בשל מעבר לבית אבות?

פנו אלינו עוד היום בטלפון 054-6685775 ונשמח לסייע!

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

מאמרים נוספים

ההבדלים בין פינוי דירה להובלת דירה

הצורך להעביר מהבית הרבה מאד פריטים מאפיין משפחות רבות בישראל. הבעיה היא שבקרב לא מעט אנשים נוצרת תחושת בלבול בכל הנוגע לאופנים בהם ניתן לעשות סדר באותם פריטים. האבחנה העיקרית שיש לעשות היא בין פינוי דירה לבין הובלת דירה, כאשר...

להמשך קריאה +
פינוי אוספים

אנשים רבים מתחילים אוספים מסוגים שונים. במצבים רבים ייתכן ואותם אוספים עומדים ורק צוברים אבק, בין אם בחרתם לזנוח את התחביב הזה ובין אם אתם פשוט מעוניינים להיפטר מאוסף חפצים מסוימים. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם צורך זה תהיה בחירה...

להמשך קריאה +
גל הפינויים מתחייבת

התחייבות זוהי מילה בעלת משמעות ,מילה רצינית ומלאה באחריות. אנחנו מודעים למשקלה של המילה ועומדים אחריה ואחרי ההתחייבות שלנו. למה אנחנו מתחייבים? גל הפינויים מתחייבת משיחת הטלפון הראשונה שלכם אליה -מתחייבים לענות לשיחתכם ואם לא היה באפשרותנו לענות לחזור אליכם. לאחר תיאום הפגישה גל הפינויים...

להמשך קריאה +

מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

חברה לשיווק ופרסום