צרו קשר
ּ

פינוי מקלטים

פינוי מקלטים הנה משימה חשובה שאשר תעניק לכם את האפשרות לשמור על מקלט מסודר ופנוי, לכל מקרה שלא יבוא. את השירות מעניקה חברת גל הפינויים, חברה וותיקה בעלת ניסיון של למעלה מעשור בתחום פינוי הדירות, המחסנים, וכמובן, המקלטים. חברתנו תשמח לעמוד לשירותם ולסייע בפינוי הפסולת והחפצים אשר הצטברו במקלט לאורך השנים, כך לאפשר למרחב הבטוח להיות מרחב בטוח ממפגעים שונים.

לנוכח המציאות הביטחונית הסבוכה בה אנו חיים, חשוב כיום יותר מאי פעם לדאוג לתחזוקת המקלט ולפינוי כל החפצים הישנים ממנו. בבתים רבים בארץ הפכו המקלטים למחסנים ודיירים נוהגים לאחסן בהם רהיטים ישנים, אופניים, מוצרי חשמל, פסולת ועוד פריטים רבים אחרים. לכן, חשוב לבדוק את המקלט ולוודא כי הוא ערוך לקליטת הדיירים. כדי לפנות את החפצים שאוחסנו לאורך השנים במקלט, ומרביתם לא ניתנים לשימוש, חשוב לקרוא לחברת פינוי דירה מקצועית ומנוסה. החברה מבצעת פינוי מקלט מהיר ויסודי מכל החפצים + טאטוא במקלט ומפנה את החפצים הישנים לאתרי אשפה מורשים ולמפעלי מחזור.

פינוי מקלטים עשוי להציל חיים – הכינו את המקלט לשעת חירום

פיקוד העורף הוציא תקנות מחייבות לפינוי מקלטים ולפי החוק במדינה, על הרשויות המקומיות חלה החובה והאחריות לדאוג לאחזקת המקלטים הציבוריים, בעוד שחובת הדיירים בבנייני מגורים משותפים לדאוג לאחזקת המקלט הפרטי. לאחר מבצע עופרת יצוקה, נערך תרגיל רחב היקף של פיקוד העורף ובמהלכו נבדקו עשרות מקלטים ציבוריים ופרטיים על מנת לבדוק את מצבם וכדי לוודא כי הם מוכנים לקליטת אנשים בשעת חירום. הביקורת העלתה מצב עגום בו מקלטים רבים, פרטיים וציבוריים, אינם ערוכים לשעת חירום וכי יש בהם ציוד רב. חשוב מאוד כי ועדי הבתים בהם קיימים מקלטים לשעת חירום יבצעו ביקורת אחת לתקופה וידאגו לפינוי מקלטים מחפצים לא הכרחיים ולתחזוקתם, כך שיהיו מוכנים לשעת חירום. כמו כן, יש להנחות את הדיירים בנוגע להשלכת חפצים למקלט ומומלץ להנחות את הדיירים לגבי ההנחיות של פיקוד העורף, ולגבי חשיבות המקלט לשעת חירום ומדוע הוא אינו אמור לשמש כמחסן.

פינוי מקלטים

כאמור, מקלטים רבים בארץ הפכו למחסן בו הדיירים משליכים ציוד וחפצים רבים. לעיתים, הדיירים שהשליכו את הציוד למקלט כבר לא מתגוררים בבניין ולכן חשוב כי ועד הבית יבצע מבצע לפינוי המקלט ולתחזוקתו. עם זאת, ברוב המקרים מדובר במשימה קשה הדורשת כוח פיזי רב, הזמנת מכולת פינוי, ציוד מקצועי וכו’. לכן, חשוב לפנות לחברה מקצועית ומנוסה לפינוי מקלטים.

צוות “גל הפינויים” מיומן בפינוי מקלטים ומבצע זאת במיומנות גבוהה ובעזרת ציוד מקצועי. את החפצים והפסולת שמפנים מהמקלט, אנו מעבירים, על פי חוק, ובאמצעות מכולה לאתרי אשפה מורשים ולמפעלי מחזור (מתכת, נייר, פלסטיק וכו’), לאחר הפינוי, אנו מבצעים גם טאטוא וניקיון כולל במקלט ובסביבת המגורים. אז למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר עוד היום.

על חשיבותו של פינוי מקלטים

אמנם כל אדם במדינת ישראל כבר יודע כי המקלטים נועדו להיות שם על מנת להציל את חיינו במידת הצורך, אך עדיין רבים בוחרים לשמור במקלט השכונתי או של הבניין את הציוד שבינתיים התקלקל, מכונת כביסה ישנה ובעצם להתייחס אליו בתור מחסן. הדבר לא נראה חמור במיוחד בשעה שכל דייר מחזיק קופסת קרטון אחת במקלט, אך המציאות מכתיבה מצב אחר לחלוטין. כך שהמקלט הפך לחלוטין למחסן משותף של הבניין כולו, ואפילו כולל פריטים אשר שייכים לדיירים שעזבו את הבניין או נפטרו.

חשוב להבין כי אין הדבר אומר כי יהיה עליכם להתמודד עם כל הבלגן והציוד הכבד שמחכה לכם במקלט בכוחות עצמכם. ניתן יהיה לפנות אל חברה מקצועית אשר עוסקת בפינוי מקלטים ותוכל לסייע בפינוי המקלט ושמירה על בטיחותכם. זכרו כי כל אותם החפצים אשר נמצאים במקלט לא רק תופסים מקום יקר בעת חירום, אלא אף יכולים להוות מקור לתאונות בשעה שאנשים רבים מנסים למצוא את מקום במרחב הבטוח.

בוחרים שלא להסתכן

נקודה שחשוב להיות מודעים אליה, היא כי פינוי מקלטים הינה משימה אשר עשויה להיות מסוכנת בעבור אנשים לא מנוסים. אי אפשר לדעת אילו הפתעות לא נעימות עשויות להתחבר מתחת לחפצים גדולים שעמדו במקומם במשך שנים ארוכות. כך שאין ספק כי שירותיה המנוסים של חברת גל הפינויים יוכלו לבוא לעזרתכם במצבים הללו. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כבר היום ולתאם את הפגישה הראשונה בה נוכל לעמוד על העבודה הצפויה לחברה.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ