צרו קשר
ּ

פינוי תכולת דירה מהיר ומקצועי

אם אתם צופים במאמר זה, ללא ספק אתם זקוקים לפינוי תכולת דירה מסיבה כלשהי. פינוי תכולת דירה נדרש מאיתנו כאשר אנו עוברים דירה, עוזבים את הארץ או כאשר קיבלנו ירושה/עיזבון טבע האדם הנו להיקשר כמעט לכל חפץ שליווה אותו תקופה מסוימת במהלך חייו. אותו חפץ עוזר לנו להיזכר בסיטואציה מסוימת, במקום מסוים ומעלה בנו רגשות. פעמים רבות,כאשר אנו עומדים בפני פינוי של התכולה אנחנו לא יודעים כיצד להתחיל ומאיפה לסיים. כיום, קיימות מגוון חברות המתמחות בפינוי תכולת דירה אשר יבצעו עבורכם את העבודה, ישלמו לכם בעבורה או יבצעו את פינוי תכולת הדירה בחינם. אדם פרטי אשר ינסה לבצע זאת באופן עצמאי, עלול לבזבז זמן יקר של הפסד ימי עבודה, זמן וכסף. לכן, תנו לנו לעשות זאת עבורכם.

אפשרות לפינוי תכולת דירה בחינם

גל הפינויים הנה חברה בעלת 7 שנות ניסיון בתחום פינוי תכולה ומבצעת את התהליך בזריזות, מקצועיות ויעילות. כחלק מהשירות שאנו נותנים, אנו מספקים גם שירותי פינוי תכולת דירה בחינם. במידה ואתם מעוניינים בפינוי של חפצים בודדים, אנו מספקים גם שירותי אלטיזכן בתל אביב ובמרכז הארץ בעיקר, אך ישנה גם אפשרות לפינוי באזורים אחרים בארץ.

פינוי תכולת דירה – אז מה קורה עכשיו?

צעד ראשון

לפני שאתם פונים אלינו, אתם צריכים לעשות סיור מקיף ויסודי בבית. בסיור זה אתם צריכים לבדוק האם אספתם את כל החפצים שרציתם ו/או חפצים בעלי ערך סנטימנטלי. לאחר שוידאתם שאתם לא מעוניינים בעוד פריט מהתכולה – עברו לצעד השני.

צעד שני

מתקשרים אלינו, נציג שלנו יתאם עמכם פגישה ללא עלות וללא התחייבות. בעת הפגישה, תקבלו מאיתנו מאיתנו הצעת פינוי תכולה/הצעת קנייה, ההצעה נקבעת בהתאם לתכולת הדירה (כיצד היא נקבעת? הערכת תכולת דירה). ההצעה ניתנת בחינם ללא כל עלות והתחייבות מצדכם.

צעד שלישי

במידה והצעת פינוי התכולה מתאימה לכם, אנחנו מתאמים תאריך פנוי לביצוע פינוי תכולת הדירה. הפינוי נעשה בדרך כלל במשך יום אחד. הצוות שלנו מגיע אליכם בשעות הבוקר, בסביבות 7:00-8:00 ומסיים לקראת אחר הצהריים. לעיתים, ישנם מקרים בהם התכולה רבה (בדר”כ במקרים של אגרנות/אספנות כפייתית) ואז הפינוי יכול להיערך עד 3 ימים.

אנו סוגרים מולכם הסכם עבודה, אשר מחייב אותנו על פינוי כל תכולת הדירה ופינוי הפסולת מאזור המגורים, השארת הבית וסביבתו ריקים ונקיים ועל זמן פינוי התכולה. בכדי לדעת איזה סוגים של פינויי דירות אנו מבצעים וכיצד נותנים הערכה לחפצים בתכולה עברו למאמר הבא >>

לפרטים נוספים חייגו עכשיו052-2767356

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ