מה נעשה עם ציוד מיותר שאנו רוצים לפנות מהדירה?

מעוניינים לפנות מהדירה חפצים וציוד מיותר שאין לכם בו צורך? רוצים לדעת מה אפשר לעשות עם ציוד מיותר בדירה שברצונכם לפנות? ובכן, יש כמה אפשרויות העומדות בפניכם, ביניהן האפשרות לפנות לחברה פינוי דירה מקצועית ומובילה המתמחה בתחום. בנוסף, אם הציוד איכותי ובעל שווי כספי, תמיד ניתן לתכנן אירוע מכירה כמו בזאר או גראז' סייל, וכמו כן אפשר למכור את הציוד בלוחות יד שנייה באינטרנט או לתרום לעמותות לנזקקים, לחיילים משוחררים, לעולים חדשים ולסטודנטים.

שומרים על הסביבה

בעבר, רבים נהגו להשליך לרחוב את הציוד המיותר מהדירה, אך כיום ברוב הרשויות המקומיות בארץ לא ניתן להשליך סתם כך לרחוב ציוד כמו רהיטים ומוצרי חשמל, מאחר שהחוק העירוני קובע כי יש לאסוף את הציוד ולפנות אותו לאתרי אשפה ומחזור מורשים. אם יש ברשותכם ציוד מיותר במצב טוב ותקין, חבל להשליכו לאשפה מאחר שיש לו דורשים רבים. לכן, באמצעות פנייה לחברה שקונה תכולת דירה, ניתן במקרים מסוימים לקבל פינוי של כל החפצים ללא כל עלות, כלומר: הפינוי יתבצע בחינם. עם זאת, אם נציג החברה מעריך כי מלאכת הפינוי יקרה יותר משווי הציוד, עליכם לשלם תמורת השירות. שירות פינוי תכולת דירה הוא הנוח ביותר, מאחר שאינכם צריכים לסחוב חפצים כבדים ולפנות אותם מהדירה, ואינכם מסכנים את בריאותכם או מפריעים לתנועת הולכי הרגל ברחוב. חברת פינוי דירה דואגת פשוט דואגת לפנות במהירות וביעילות את כל הציוד המיותר מהדירה, ובאמצעות משאית הובלה או מכולות היא מפנה את הציוד מהמקום עוד באותו יום.

תרומה של הציוד המיותר

כאמור, את הציוד המיותר מהדירה שלכם תוכלו גם לתרום לעמותות שונות. יש בארץ מאות עמותות וארגוני גמ"ח שישמחו לקבל את הציוד המיותר מהדירה שלכם. העמותות מגיעות עם רכבי פינוי ומפנות את הציוד, לאחר מיון הן תורמות אותו למשפחות מעוטות יכולת, למקלטים לנשים מוכות, לעולים חדשים הזקוקים לעזרה ולציוד רב, לחיילים בודדים, לקשישים נזקקים וכדומה. בנוסף, אפשר לתרום את הציוד לסטודנטים ולחיילים משוחררים הזקוקים לריהוט של הדירה שלהם. עליכם לזכור כי גם אם הציוד מיותר עבורכם, יש רבים שישמחו לעשות בו שימוש וליהנות ממנו לאורך זמן. לכן, במקום להשליך ציוד לאשפה, כדאי לעשות בו שימוש מושכל ולהעבירו למקומות אחרים. כך גם תוכלו לתרום לשמירה על הסביבה בה אנו חיים.

מכירת הציוד

אפשרות אחרונה היא למכור את הציוד המיותר – אפשר לפרסם בלוחות המודעות ובמדיה החברתית על יום מכירה בבית או בחצר, ובמהלך היום אפשר למכור את רוב הציוד שאין לכם בו צורך. עם זאת, מכירת הציוד דורשת מכם מאמץ בלתי מבוטל: עליכם לפרסם את אירוע המכירה, לקבוע מחירים ולנהל את המכירה כדי לפנות כמה שיותר פריטים מיותרים מהדירה.

צריכים עזרה בפינוי דירה? אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום!

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

מאמרים נוספים

פינוי דירת אגרנים

כל מי שהכיר בעבר אדם חולה יודע כי מדובר באדם שדורש טיפול צמוד וקבוע. כך הם פני הדברים גם כאשר מתמודדים עם תופעת האגרנות. הסובלים מאגרנים מציגים תסמינים אובססיביים קומפולסיביים ואוגרים כמויות בלתי נגמרות של חפצים בין קירות ביתם ובסביבתם...

להמשך קריאה +
תחפושת פורים – עוד סיפור מרגש

לכל תחום יש את הייחודיות שלו, כך גם לתחום פינוי הדירות. בכל פעם, אנו פוגשים אנשים שונים עם סיפורים מרתקים ובקשות שונות. פינוי הדירה ברמת השרון נשא עימו בקשה מעט שונה. כאשר הייתה שיפרה בת שנתיים, מצבם הכלכלי של הוריה לא...

להמשך קריאה +

מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

חברה לשיווק ופרסום