צרו קשר
ּ

קונה עתיקות

עתיקות זהב וכסף אחד מהם יכול להופיע בחיינו בכל יום ברגע לא צפוי. תחום העתיקות הנו תחום גדול ומגוון המכיל בתוכו אלפי פריטים שונים. לא כולנו נתקלים בעתיקות, אבל בזהב וכסף ללא ספק כולנו נתקלנו יותר מפעם אחת.

  • עתיקות – עתיקות יכולות להופיע בחיינו לרוב לאחר שאדם קרוב אלינו מוריש לנו את חפציו אשר רכש וירש במשך השנים. כאשר קיבלנו ירושה/עיזבון ואין לנו ידע וניסיון בעתיקות לא נוכל להבדיל בין ישן לעתיק, בין זול ליקר ובין חיקוי למקור.
  • זהב וכלי כסף – מכירת זהב וכלי כסף – לעומת עתיקות, זהב וכסף יכולים להופיע בחיינו בכמה סיטואציות שונות. הם אינם מחייבים ירושה/עיזבון, אלא יכולים להופיע גם באחת מהדרכים הבאות: גירושין, קניית דירה, רילוקיישן ועוד.

קניית עתיקות – רק אצל גל הפינויים

בחברת גל הפינויים, ישנם בעלי מקצוע שונים, לכל אחד ההתמחות שלו, וכמו שציינו במאמרים קודמים שלנו – תחום זה רחב ומגוון. לכן, אצלנו בחברה תקבלו את ההצעה הטובה וההוגנת ביותר. אם יש ברשותכם שעונים, תכשיטים, מטבעות, מדליות, סמלים, זהב שבור, כלי כסף ועתיקות.

מי בכלל קונה היום עתיקות? השאלה הזו בוודאי עברה בראשכם בשעה שהבטתם לתוך הדירה העמוסה בכל אותם חפצים ישנים שהצטברו במשך שנים. שמעתם שישנה אפשרות להיפטר מכל מה שאתם לא רוצים ואולי לקבל על כך תשלום, אך למי צריך לפנות? התשובה פשוטה, לחברת גל הפינויים כמובן.

למה חברת פינוי דירות קונה עתיקות ?

בשלב הראשון צריך להבין מהם העתיקות, אלו למעשה פריטים וחפצים אשר שווי ערכם הוא גבוה יותר לעומת פריטים חדשים יותר אשר מספקים פונקציונליות דומה. אין הדבר אומר כי כל פריט ישן יוכל להיחשב בתור עתיקה, אך קיימים לא מעט חפצים אשר כן עונים בצורה מדויקת להגדרה זו, לרבות פריטי ריהוט שונים, תכשיטים, וחפצי ערך מעניינים אחרים. את הפריטים הללו נוכל למצוא פעמים רבות בדירות אשר מקבלים בירושה, בהם הצטברו חפצים שונים ומגוונים במהלך השנים.

רבים עשויים להאמין כי הרכוש הישן והעתיק אשר נמצא בבית הוא חסר חשיבות לחלוטין, אך האמת היא כי ייתכן וחלק ניכר מבין החפצים השונים הוא בעל ערך כספי רב בעבור אספנים רבים בתחום קניית העתיקות. חברות פינוי דירות רבות יהיו פעמים רבות גורמי הסמכות המקצועית אשר יכולה לקבוע את ערכם של עתיקות שונות. כך למעשה להציע את המחיר הנקבע בעבור החפצים השונים ולאסוף אותם בעת פינוי הדירה. דבר אשר יכול לעזור לכם לחסוך בהוצאות בעת פינוי הדירה עצמה, דבר שקורה פעמים רבות לאור העובדה כי עלות העתיקות מתקזזת עם מחיר הפינוי.

קונה עתיקות

פונים למקצוענים

זכרו, על מנת שתוכלו לקבל את הערכת המחיר המדויקת ביותר בעבור העתיקות שנמצאות בביתכם, מומלץ להתייעץ עם חברה מנוסה כמו גל הפינויים. חברתנו רכשה במהלך השנים ידע רב וניסיון עשיר בהערכת עתיקות וחפצי אומנות שונים. זאת הודות להשתתפות בקורסים להערכת אומנות בבתי ספר שונים בארץ ולאור עבודה משותפת עם שמאים ובתי מכירות פומביות. צרו קשר עוד היום ונשמח להגיע עד אליכם, להעריך את שווי החפצים ולרכוש אותם.

צרו עמנו קשר ואנו נגיע לתת לכם הערכה והצעת מחיר בחינם וללא כל התחייבות.

גל הפינויים עובדים בפריסה ארצית 24/7 – התקשרו אלינו כעת לטלפון.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ