תרומתינו לקהילה

גל הפינויים תורמת

תרומה מהי – דבר מה אשר ניתן או מוצע מרצון טוב, ללא כוונה לקבלת תמורה.

בגל הפינויים, אנחנו מאמינים שכלום לא הולך לפח ותמיד ניתן ליצור מהפך,משתדלים תמיד להשמיש מוצר לפני שאנו מוותרים עליו בניסיון לתרום אותו .

לגל הפינויים ישנו מוטו כאשר אתה נותן היקום דואג להחזיר לך J כחלק מעבודתנו בפינוי דירות אנו מבצעים תרומות רבות לגופים שונים ואנשים מעוטי יכולת.

מה נתרם ולמי ?

  • ספרים – לאחר שהספרים עוברים מיון, חלק מהם יוצא למכירה וחלק נתרם לספריות עירוניות שתמיד שמחות לקבל ספרים וילדי השכונה תמיד נהנים מחידוש ורענון הספרים בספרייה.
  • בגדים – הבגדים עוברים מיון חלקם נתרמים לבתי אבות וחלקם נמכרים.
  • מצעים ומגבות משומשות – נתרמים לצער בעלי חיים, בכל פעם אנו משתדלים לתרום לצב"ח אחר על מנת שכולם יוכלו ליהנות ולהתחמם בחורפים קרים.
  • רהיטים ומצרי חשמל – לרוב נתרמים, אלא אם כן הרהיטים הם וינטג' רטרו או עתיקים באחד מהמקרים האלה הרהיטים נמכרים, הרהיטים ומוצרי החשמל נתרמים למשפחות מועדוניות,סטודנטים,חיילים ועמותות שונות.
  • כלי בית ופיציפקעס – עוברים מיון וחלק קטן מתוכם נתרם רובם נמכרים, חברת גל הפיניים משתכרת מהחפצים הקטנים בדירה .

גל הפינויים אינה עמותה , כחלק מפעילות עבודתנו אנו תורמים, אנו לא מגיעים לאסוף פריטים בודדים לתרומה אלא תורמים מתוך תכולת דירה אותה אנו מפנים .

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

מאמרים נוספים

שרשרת של דורות

בחלק גדול מהבתים בהם אנו מבצעים פינויים אנו זוכים לשמוע סיפורים נהדרים אודות חייהם של אנשים. בחלק מהפעמים, זה בצירוף בקשה למצוא להם פריט מסויים שהיה שייך למשפחתם, ואינם מוצאים אותו בתוך כל הבאלגן. בפעמים האחרות, זה כי בא להם...

להמשך קריאה +
פינוי כלים, בגדים וכל התכולה הפנימית

מה זה בעצם אומר? יכולים להיות מצבים שונים בהם רוצים להיפטר מהתכולה הפנימית של הבית , אחד מהם זה עקב עזבון או ירושה בה ירשתם דירה המכילה בתוכה תכולה שלמה ואתם רוצים להוציא את הדירה להשכרה עם הרהיטים ומוצרי החשמל, למכור...

להמשך קריאה +
מה נעשה עם ציוד מיותר שאנו רוצים לפנות מהדירה?

מעוניינים לפנות מהדירה חפצים וציוד מיותר שאין לכם בו צורך? רוצים לדעת מה אפשר לעשות עם ציוד מיותר בדירה שברצונכם לפנות? ובכן, יש כמה אפשרויות העומדות בפניכם, ביניהן האפשרות לפנות לחברה פינוי דירה מקצועית ומובילה המתמחה בתחום. בנוסף, אם הציוד...

להמשך קריאה +

מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

חברה לשיווק ופרסום