אלטעזאכן

כשאומרים אלטיזכן, התמונה העולה בראש היא סוס רתום לעגלה הנעה לאיטה ברחוב, והסייס מכריז בקול "אלטעזאכן, אלטעזאכן". חברת גל הפינויים מציעה שירותי אלטעזאכן בתל אביב וגם בשאר אזורי הארץ. החברה מפנה תכולת דירות, מחסנים, מקלטים, ירושות ועוד – באחריות, ברגישות ובנעימות.

אלטעזאכן ושירותים נוספים

חברת גל הפינויים עוסקת בפינוי דירות, פינוי מחסנים ופינוי עיזבונות ואוספים בתל אביב ובאזור המרכז, וכן בפריסה ארצית. לאחר שתצרו איתנו קשר, אנו נגיע אליכם, נאמוד את מלאכת הפינוי הנדרשת ונקבע מועד לפינוי. במועד הנקוב יגיעו אנשי החברה ויבצעו את הפינוי בצורה מופתית, תוך שמירה על התחשבות בדיירי הבניין, הקפדה על השארת הדירה נקייה, תקינה ומסודרת, ופינוי כל הפסולת לאתרי פסולת מורשים.

אלטיזכן רגיש

שירותי האלטעזאכן שלנו כוללים התמודדות עם אגרנות כפייתית ופינוי ירושות. כשמדובר בדירת ההורים, הפינוי קשה רגשית וההתמודדות עם הפרידה מחפצים שליוו אתכם מאז ילדותכם אינה קלה. אנו נאפשר לכם להיפרד מן הזיכרונות, ובמידת הצורך אף נייעץ לכם כיצד להתמודד, ורק אחרי שתשלימו עם הפרידה, נבצע את הפינוי. בדומה לכך, התמודדות עם אגרנות אינה עניין של מה בכך, וגם במקרים אלו צוות החברה מטפל ברגישות ובעדינות.

תרומת אלטעזאכן

גל הפינויים אינה עמותה, אנו מרוויחים את לחמנו ממסחר באלטעזאכן. למרות זאת, אנו מקפידים לתרום לעמותות ולנזקקים, מתוך אמונה שכאשר אתה נותן לאחר את מה שהוא צריך – אתה מקבל מהיקום בחזרה.

אלטיזכן בתל אביב והמרכז – שירות אדיב ורגיש

אנו מאמינים כי כל אדם זכאי להתייחסות רגישה ואדיבה, כל מקרה על פי אופיו המיוחד. אנו מקפידים להתייחס ברגישות הראויה לכל פינוי ופינוי, בין אם זה פינוי מחסנים, פינוי מקלטים, פינוי אגרנות כפייתית או פינוי דירה מלא.

לתיאום פגישה ומועד פינוי, פנו טלפונית למשרדי החברה או מלאו את טופס יצירת הקשר באתר

נשמח להעמיד את ניסיוננו לרשותכם.

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

שירותים נוספים

קנייה / פינוי אוספים

אספנות הנה אחד התחביבים העתיקים ביותר בעולם. מטרתו של כל אספן היא שונה: חלק אוספים מתוך הנאה, חלק מבידור, יופי או הפקת רווח בחלק מן המקרים. אוסף יכול לבוא לידי ביטוי במגוון רחב של פריטים. ישנם אוספים של חפצים גדולים...

להמשך קריאה +
פינוי דירה בחינם 

פינוי דירה בחינם אינו אשליה, חברת גל הפינויים תשמח להעמיד לרשותכם את שירותיה המקצועיים ולסייע בפינוי של דירה חדשה או ישנה, בין אם רכשתם אותה ובין אם היא הועברה אליכם בירושה. חברתנו הוקמה בשנת 2008 ומחזיקה בשנים ארוכות של ניסיון...

להמשך קריאה +
קניית תכולת דירה 

חלק משירותיה של חברת גל הפינויים - חברת פינוי הדירות המובילה בישראל כוללים קניית תכולת דירה. כך שבעת הקיזוז של שווי התכולה ממחיר הפינוי, ניתן יהיה אף ליהנות מפינוי דירה שיתבצע בחינם. חברתנו בעלת ניסיון של למעלה מעשור בתחום ומחויבת...

להמשך קריאה +

מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

חברה לשיווק ופרסום