כמה צעדים לפינוי נכון של מחסן

בדירות רבות וכן בבתים פרטיים – מצוי מחסן שבו נהוג לאחסן פריטים שונים. לעיתים קרובות, גם המקלט הופך עם השנים למחסן אחד גדול ולרוב מצטברים בו לא מעט חפצים מיותרים וגרוטאות. את פינוי המחסן נהוג לבצע באמצעות חברה מקצועית לפינוי מחסנים, שמבצעת את העבודה במספר צעדים חשובים.

פינוי בחמישה צעדים

 • חברה מקצועית שעוסקת בפינוי מחסן מספקת לפועלים בגדים נוחים ואמצעי הגנה. כפפות, למשל, הן דבר חיוני ביותר וכן נעלי עבודה סגורות. לעיתים נחוצים גם משקפי הגנה לעיניים, קסדות הגנה לראש וכיוצא באלה.
 • הערכת הפריטים – חברה מקצועית לפינוי דירות ומחסנים מבצעת הערכה של הפריטים השונים שניתן למצוא במחסנים, החל מכלי עבודה ורהיטים מתקופות שונות, דרך כלים לאוכל, גופי תאורה ותכשיטים וכלה בחפצי נוי שונים ומשחקים.
 • חברת הפינוי מעבירה לרשותה את הפריטים השונים ובתמורה לעלות הפינוי מוכרת אותם.
 • פינוי אשפה לאתרים מורשים – את החפצים, האשפה, וכל מה שלא צריך יש לפנות לאתרי אשפה מורשים בלבד. לרוב, אין לפנות פסולת מסוג זה לפחי אשפה רגילים ואין להשליך לרחוב (מי שיעשה כן – ייקנס).
 • חפצים שמישים שלא סחירים נתרמים לנזקקים ולנצרכים. פעולה זאת של חברת הפינוי מהווה תרומה לקהילה בעלת חשיבות רבה.

מדוע להיעזר במקצוענים?

חשוב לשים לב שביצוע פינוי מסודר של מחסן הוא תהליך הרבה יותר מורכב וארוך מכפי שניתן לשער בשלב הראשון. במקרים מסוימים, בין הפריטים הישנים, בין כל הררי האשפה והפסולת עלולים להסתתר עכבישים, עכברים, אפילו נחשים. משום כך, תהליך הפינוי צריך להתבצע באופן זהיר. כאשר רוצים להימנע מסכנות מיותרות ומפציעות בשל גרוטאות חלודות, אין דבר פשוט ונכון יותר מפנייה לחברת פינוי מקצועית. בנוסף, פינוי מחסן באופן מקצועי ועם חברה מתמחה הוא גם צעד שחוסך זמן. עבור מי שלא רוצה טרחה מרובה, מי שלא רוצה לבזבז זמן יקר וכמובן, מי שלא רוצה לדחות פעם נוספת את פינוי וניקוי המחסן – זהו הצעד המתבקש והנכון ביותר.

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

  מאמרים נוספים

  שמירה נכונה על איכות הסביבה בעזרת פינוי תכולת הדירה

  בכל הנוגע לביתנו, המונח "כל המוסיף גורע" נכון במיוחד. בהרבה מאד מקרים, אנשים צוברים עוד ועוד חפצים אשר הם לא זקוקים להם כלל. מעבר לאי הסדר שנוצר בחדרי הבית, אותה אובססיה לאגרנות או אספנות "כפייתית" של חפצים היא מפגע בטיחותי...

  להמשך קריאה +
  לפני שחג הפסח יגיע – פינוי תכולת הדירה והמחסן

  חג הפסח הולך ומתקרב והמוני בית ישראל יתחילו בניקיונות ובשיפוצים. עוד לפני שיגיע חג הפסח שהוא גם חג החירות, הניקיונות והסדר, כדאי לעצור לרגע ולהבין את החשיבות של פינוי תכולת הדירה והמחסן במקרים שונים. כאשר עושים את הצעד הזה בזמן,...

  להמשך קריאה +
  לא רק פינוי דירה – הטיפים שישדרגו את איכות חייכם בבית

  זה לא סוד שאיכות החיים בעולם כולו, ובישראל בפרט, עלתה בצורה משמעותית בשנים האחרונות. ובכל זאת, אתם בוחנים את החיים שלכם ומבינים שיש הרבה מקום לשיפור – בעיקר בכל הנוגע למקום בו אתם מתגוררים. יש דברים "קטנים" שעלולים להפריע לכם...

  להמשך קריאה +

  מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

  השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

   חברה לשיווק ופרסום