כמה צעדים לפינוי נכון של מחסן

בדירות רבות וכן בבתים פרטיים – מצוי מחסן שבו נהוג לאחסן פריטים שונים. לעיתים קרובות, גם המקלט הופך עם השנים למחסן אחד גדול ולרוב מצטברים בו לא מעט חפצים מיותרים וגרוטאות. את פינוי המחסן נהוג לבצע באמצעות חברה מקצועית לפינוי מחסנים, שמבצעת את העבודה במספר צעדים חשובים.

פינוי בחמישה צעדים

  • חברה מקצועית שעוסקת בפינוי מחסן מספקת לפועלים בגדים נוחים ואמצעי הגנה. כפפות, למשל, הן דבר חיוני ביותר וכן נעלי עבודה סגורות. לעיתים נחוצים גם משקפי הגנה לעיניים, קסדות הגנה לראש וכיוצא באלה.
  • הערכת הפריטים – חברה מקצועית לפינוי דירות ומחסנים מבצעת הערכה של הפריטים השונים שניתן למצוא במחסנים, החל מכלי עבודה ורהיטים מתקופות שונות, דרך כלים לאוכל, גופי תאורה ותכשיטים וכלה בחפצי נוי שונים ומשחקים.
  • חברת הפינוי מעבירה לרשותה את הפריטים השונים ובתמורה לעלות הפינוי מוכרת אותם.
  • פינוי אשפה לאתרים מורשים – את החפצים, האשפה, וכל מה שלא צריך יש לפנות לאתרי אשפה מורשים בלבד. לרוב, אין לפנות פסולת מסוג זה לפחי אשפה רגילים ואין להשליך לרחוב (מי שיעשה כן – ייקנס).
  • חפצים שמישים שלא סחירים נתרמים לנזקקים ולנצרכים. פעולה זאת של חברת הפינוי מהווה תרומה לקהילה בעלת חשיבות רבה.

מדוע להיעזר במקצוענים?

חשוב לשים לב שביצוע פינוי מסודר של מחסן הוא תהליך הרבה יותר מורכב וארוך מכפי שניתן לשער בשלב הראשון. במקרים מסוימים, בין הפריטים הישנים, בין כל הררי האשפה והפסולת עלולים להסתתר עכבישים, עכברים, אפילו נחשים. משום כך, תהליך הפינוי צריך להתבצע באופן זהיר. כאשר רוצים להימנע מסכנות מיותרות ומפציעות בשל גרוטאות חלודות, אין דבר פשוט ונכון יותר מפנייה לחברת פינוי מקצועית. בנוסף, פינוי מחסן באופן מקצועי ועם חברה מתמחה הוא גם צעד שחוסך זמן. עבור מי שלא רוצה טרחה מרובה, מי שלא רוצה לבזבז זמן יקר וכמובן, מי שלא רוצה לדחות פעם נוספת את פינוי וניקוי המחסן – זהו הצעד המתבקש והנכון ביותר.

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

מאמרים נוספים

סוגי פינוי תכולת דירה

כמו שאמרנו במאמר הקודם קיימים 3 סוגי פינויים. פינוי ראשון קניית תכולת דירה – קניית תכולת דירה מתבצעת כאשר ישנם חפצים בעלי ערך ושכירים עבורנו בתכולה. קניית תכולת דירה מתבצעת לעיתים גם אם אין פריטים שהם בעלי ערך וישנם בבית חפצים קטנים...

להמשך קריאה +
גזור ושמור – טיפים חשובים לפינוי תכולת דירה

ישנם מקרים רבים בהם פינוי דירה הופך לצורך מהותי, והאפשרות לפנות לחברה מקצועית שמבצעת את התהליך הופכת להיות חשובה ובעלת יתרונות רבים. במקרים כמו דירה ישנה ומלאת תכולה שנתקבלה בירושה, פינוי תכולת דירה של אגרן כפייתי, מעבר של ההורים אל...

להמשך קריאה +
מעבר לדיור מוגן

האפשרות של מעבר לדיור מוגן לעת זקנה נעשית מקובלת יותר ויותר עם השנים. בעבר, היו הילדים אלה שמנסים לשכנע את הוריהם לעבור לדיור מוגן – הם הקימו משפחות משלהם , עזבו את בית ההורים וחיו רחוק יותר , ולכן היה...

להמשך קריאה +

מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

חברה לשיווק ופרסום