מעבר לדיור מוגן

האפשרות של מעבר לדיור מוגן לעת זקנה נעשית מקובלת יותר ויותר עם השנים. בעבר, היו הילדים אלה שמנסים לשכנע את הוריהם לעבור לדיור מוגן – הם הקימו משפחות משלהם , עזבו את בית ההורים וחיו רחוק יותר , ולכן היה חשוב להם שהוריהם יהיו מוקפים בחברה ובסביבה חמה.

פעמים רבות, ההורים היו רואים זאת בעין לא יפה, מכיוון שזה היה נשמע להם כמו שאומרים לילד קטן שישלחו אותו לפנימייה.

עם הזמן, הבינו ההורים שלעת זקנה זהו צעד נבון וחכם לעשות; אתה מוקף באנשים בני גילך, בפעילויות, וחי בעצמאות מוחלטת, כאשר אתה למעשה אדון לעצמך.

לא פעם אנו מקבלים טלפונים עקב מעבר לדיור מוגן. מהבירורים שאנחנו עורכים, עולה כי ברוב הפעמים אלו הזקנים אשר החליטו על המעבר בעצמם, ללא "דחיפה" מהילדים.

מעבר לדיור מוגן – איך זה עובד איתנו?

כאשר אתם נמצאים בפני מעבר לדיור מוגן, אנו מודעים לכך שאין זה קל לבצע את המעבר באופן עצמאי. לכן, אנו פה ללוות אתכם לכל אורך התהליך.

אתם תיקחו את החפצים שאתם רוצים להעביר עמכם לדיור המוגן ומה לעשות אם הציוד שאינכם חפצים בו, אתם שואלים? – פשוט תשאירו אותו בדירה, על המדפים, בתוך הארונות, גם מה שנראה בעיניכם כפסולת וגם מוצרים שמישים. אנו נדאג לפנות את הכל, לרוקן את הארונות ולפנות את תכולת הבית שנותרה.

אם אתם לקראת מעבר ואין מי שיכול לעזור לכם לבצע את המיונים והאריזות, אנו יודעים שהמלאכה אינה פשוטה כלל, ולכן אנו מציעים שירות של מיון ואריזה יחד איתכם. הנציגים שלנו סבלניים, נעימים ואכפתיים. אנו נגיע, נעבור עמכם על הפריטים, נעטוף ונארוז. האריזות ייעשו בצורה מקצועית ואחראית תוך שמירה על הפריטים שלכם.

לאחר סיום המיונים והאריזה , יגיע צוות אשר יוביל את החפצים שלכם אל דיור המוגן אשר עברתם אליו. ובמקביל צוות נוסף יעסוק במלאכת פינוי הבית, ירוקן את הארונות השונים, ויפנה את תכולת הבית.

הפסולת תפונה לאתר פסולת מורשה ושום חפץ, מסמך אישי, או כל דבר אחר לא ימלא את פחי הדיירים.

בסיום הפינוי, אנו נטאטא את הדירה, את חדר המדרגות, את המעלית, את לובי הבניין, ואת כל אזור העבודה שלנו.

הפינוי שלנו נעשה בצורה יעילה ומקצועית תוך מתן סדר ושמירה על דיסקרטיות.

עוברי לדיור מוגן? זקוקים לעזרה? התקשרו עכשיו 054-3272461

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם במהרה

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

מאמרים נוספים

תחפושת פורים – עוד סיפור מרגש

לכל תחום יש את הייחודיות שלו, כך גם לתחום פינוי הדירות. בכל פעם, אנו פוגשים אנשים שונים עם סיפורים מרתקים ובקשות שונות. פינוי הדירה ברמת השרון נשא עימו בקשה מעט שונה. כאשר הייתה שיפרה בת שנתיים, מצבם הכלכלי של הוריה לא...

להמשך קריאה +
פינוי תכולת דירה 

פינוי תכולת דירה עשוי פעמים רבות להיות משימה מאתגרת אשר תדרוש את מעורבותה של חברה מקצועית המתמחה בכך. כעת תוכלו לפנות אל חברת גל הפינויים – חברת פינוי הדירות המובילה בישראל. חברתנו הוקמה בשנת 2008 ולאורך השנים סיפקה את שירותיה...

להמשך קריאה +
שרשרת של דורות

בחלק גדול מהבתים בהם אנו מבצעים פינויים אנו זוכים לשמוע סיפורים נהדרים אודות חייהם של אנשים. בחלק מהפעמים, זה בצירוף בקשה למצוא להם פריט מסויים שהיה שייך למשפחתם, ואינם מוצאים אותו בתוך כל הבאלגן. בפעמים האחרות, זה כי בא להם...

להמשך קריאה +

מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

חברה לשיווק ופרסום