פינוי בית לתרומה

בתים רבים בישראל מחזיקים בתכולה רבה שאינה שימושית לרוב במתגוררים בהם. בין עם זה הוא הבית הפרטי שלכם או אם מדובר בירושה שקיבלתם מבן משפחה, אם יכולים לבחור להתמודד עם המוצרים בשתי דרכים. האחת להשליך את התכולה לאשפה מבלי להתעסק איתה יותר מידי או להשקיע מחשבה בהעברתה. האופציה השנייה היא הזמנת שירותי פינוי בית לתרומה. פינוי הבית ומתן התכולה לנזקקי ארצנו מהווה מעשה נדיב אך גם אחראי. כך אתם יכולים להיות בטוחים שיש לחפצים הללו בית חדש ויהיה מי שינצל אותם היטב. עם כל הקושי שבדבר, אתם עושים את המעשה הנכון והמיטיב לכל המעורבים.

פריטים לא רצויים שלכם יכולים להיות האוצר של האחר

כאשר אתם מתמודדים עם ירושה בלתי צפויה ואובדן של בן משפחה אהוב ויקר, לא תמיד יש את היכולת לראות את התמונה המלאה. ברגעי הקושי אתם רוצים להיפטר מכל מהטלות הקטנות ולהתעסק בתמונה הגדולה. אחת מהמטלות החשובות שיש היא פינוי דירת המנוח והכנסת הדיירים החדשים. פינוי הדירה ומתן כל התכולה לתרומה הוא מעשה אנושי מקסים בשמו של הנפטר. גם אם אתם לא רוצים צורך באותם חפצים, בוודאי יש אדם אחר שיכול למצוא בהם אוצרות. סיוע לאלו מאיתנו שלא שפר אליהם גורלם היא מצווה שלא תסולא בפז ואם עומדת בפניכם האפשרות לבצע אותה, שירות פינוי בית לתרומה נותן לכם את הסיוע המתאים לתהליך.

נותנים מכל הלב

גם כאשר אתם פונים לשירות פינוי בתים לתרומה, אתם עדיין יכולים לשמור לעצמכם את החפצים החשובים לכם כזיכרונות. הנתינה, בייחוד בעתות משבר וקושי, היא מעשה אשר מחמם את הלב ומסייע לכם להתגבר על האובדן שלכם. בעוד אתם מתמודדים עם מותו של היקר לכם, דעו כי עשיתם החלטה נכונה. אתם לא צריכים להתעסק בפינוי הדירה בפועל, בשביל זה קיים שירותי פינוי בתים לתרומה, אך המודעות למעשה עוזרת לכם אפילו בקמת להתמודד עם הקושי. אתם יכולים לבחור למי להעביר את החפצים שברשותכם או לתת לגורל להחליט, כך או כך בוודאי יהיה אדם שיודה לכם.

פינוי בתים לתרומה

פינוי בית הינה עבודה סיזיפית ומאתגרת אשר דורשת השקעה של זמן, מאמץ ומשאבים רבים. לא תמיד פינוי של בית הוא פונקציה של מעבר דירה ולעיתים אותה תכולה של דירה אינה מהווה נכנס משמעותי למפנים. על פי רוב פינוי דירות מסוג זה הוא של דירות המועברות בירושה או דירות נטושות. את תכולת המבנה ניתן בקלות לזרוק לזבל ולהמשיך בתהליך הזיהום ההולך וגובר של סביבת החיים במדינה שלנו. אבל בפני בעלי הנכס עומדת כיום אפשרות בעלת משמעות ערכית רבה הרבה יותר לפינוי תכולה, על ידי פינוי בתים לתרומה. זו החלטה מאוד קלה שמיטיבה גם אתכם וגם אם מקבלי התרומה.

פינוי בתים לתרומה – מסתכלים על טובת הזולת

פינוי בתים לתרומה הוא מעשה אנושי מרגש מאוד. לא כל האזרחים במדינת ישראל יכולים להרשות לעצמם לחיות באותם התנאים. עם העלייה הרבה בכמות המשפחות הנזקקות, כל תרומה שהיא יכולה לשנות את מהלך החיים שלהם ולהביא לשיפר דרמטי במצבם. אם לכם אין צורך בתכולת הדירה אותה אתם מפנים, מדוע לא לתרום את אותה התכולה לאדם אשר יכול לנצל אותה עד תום ולשפר את מעמדו החברתי? לא כל יום עומדת בפניכם האפשרות הזו ואם כבר קיבלתם ירושה מקרוב משפחה, אפשר לעשות יחד איתה מעשה טוב לטובת הסביבה והחברה כולה- זהו מצב בו כולם מנצחים.

פינוי מהיר מבית לבית

פינוי דירות לתרומה הוא תהליך עבודה מאוד מסודר. על מנת להפוך את התהליך לקל יותר, אתם יכולים לעבור על תכולת הנכס ולהחליט מהם אותם החפצים אשר יש להם משמעות בשבילכם. שמרו עליהם ואת כל שאר החפצים ניתן להעביר אל המשפחה הנזקקת. צוות המפנים שומר על שלמות התכולה ומעביר אותה ביעילות ובמהירות מיעד אחד אל השני. תוך זמן קצר אתם מתפנים להתעסק בשיפוץ הנכס שלכם והפיכתו לראוי למגורים, בעוד שהמשפחה המקבלת עוסקת במיקום התכולה החדשה של ביתם. אין ספק שזה יהיה מצב בו כולם יכולים לצאת מרווחים.

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

  מאמרים נוספים

  פינוי תכולת דירה 

  פינוי תכולת דירה עשוי פעמים רבות להיות משימה מאתגרת אשר תדרוש את מעורבותה של חברה מקצועית המתמחה בכך. כעת תוכלו לפנות אל חברת גל הפינויים – חברת פינוי הדירות המובילה בישראל. חברתנו הוקמה בשנת 2008 ולאורך השנים סיפקה את שירותיה...

  להמשך קריאה +
  מה נעשה עם ציוד מיותר שאנו רוצים לפנות מהדירה?

  מעוניינים לפנות מהדירה חפצים וציוד מיותר שאין לכם בו צורך? רוצים לדעת מה אפשר לעשות עם ציוד מיותר בדירה שברצונכם לפנות? ובכן, יש כמה אפשרויות העומדות בפניכם, ביניהן האפשרות לפנות לחברה פינוי דירה מקצועית ומובילה המתמחה בתחום. בנוסף, אם הציוד...

  להמשך קריאה +
  ההבדלים בין פינוי דירה להובלת דירה

  הצורך להעביר מהבית הרבה מאד פריטים מאפיין משפחות רבות בישראל. הבעיה היא שבקרב לא מעט אנשים נוצרת תחושת בלבול בכל הנוגע לאופנים בהם ניתן לעשות סדר באותם פריטים. האבחנה העיקרית שיש לעשות היא בין פינוי דירה לבין הובלת דירה, כאשר...

  להמשך קריאה +

  מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

  השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

   חברה לשיווק ופרסום