פינוי דירה לפני מעבר לבית אבות

בשל העליה הניכרת בתוחלת החיים והשיפור המקביל באיכות החיים, המעבר לבית אבות בימינו הפך גם הוא לנפוץ ומקובל. בתי אבות רבים הם למעשה בתי דיור מוגן, אשר בהם מנהלים אזרחים בני הגיל השלישי חיים מלאים, בסביבה תומכת. כאשר מתכננים מעבר לבית אבות, חשוב מאוד לדאוג לסידורים רבים ומגוונים ובהם גם תהליך של פינוי הדירה לקראת המעבר. פינויה של הדירה חשוב ביותר, שכן לאחר המעבר מקובל לרוב למכור את הדירה או להשכיר אותה, כדי לממן את העלויות של המעבר לבית אבות. כדאי לדעת שפינוי הדירה יכול להתבצע באמצעות פנייה לחברות פינוי מקצועיות, שעושות את מלאכתן נאמנה.

מתי עוברים לבית אבות?

כיום, כאשר בתי אבות רבים מספקים שירות ברמה של בית מלון, יש כמובן גם סיבה של שיפור איכות החיים כתומכת במעבר כזה. פינוי דירה לקראת מעבר לבית אבות יכול להתבצע בעקבות כמה מצבים שונים:

 • בדידות – לאחר פטירה של בן או בת זוג ולעיתים גם אחרי משבר כמו גירושין בגיל מבוגר, חשים לא מעט אנשים בדידות. כדי לשפר את איכות החיים וכדי לחוש טוב יותר, נהוג להציע מעבר לבית אבות. צעד זה, לרבות תהליך פינוי הדירה, צריך להתבצע ברגישות.
 • ירידה בתפקוד – מעבר לבית אבות מומלץ לא פעם כאשר אדם מבוגר חווה ירידה כלשהי בתפקוד. במצב כזה, כדי להבטיח טיפול מתאים מסביב לשעון, כדי להבטיח שלווה נפשית להורה המבוגר וגם לבני המשפחה – בית אבות הוא התשובה המתאימה.

שירות פינוי מקצועי

בכל הדוגמאות שראינו לעיל (וכן במקרים אחרים), ניתן להיעזר בתהליך הפינוי של דירת המגורים, בשירות שניתן על ידי חברות מקצועיות. חברות אלה יכולות למצוא שימוש ראוי לחפצים לא נחוצים ולחילופין – הן יכולות גם להעביר אותם לאתרי פסולת ייעודיים או למחזור כפי שראוי. שירות מסוג זה מוריד מעל כתפי בני המשפחה עול כבד. בצורה כזאת, קל יותר להתמקד בכל הסידורים האחרים הקשורים למעבר, חתימת חוזה ראוי מול בית האבות, בחינה של אלטרנטיבות שונות, השכרה או מכירה של הדירה וכן הלאה.

זקוקים לפינוי תכולת דירה בשל מעבר לבית אבות?

פנו אלינו עוד היום בטלפון 054-3272461 ונשמח לסייע!

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

  מאמרים נוספים

  פינוי עזבונות דירה

  רכוש עזוב הוא נחלתם של כל מי שקיבל בעברו ירושה מבן משפחה אהוב שנפטר. על מנת שתוכלו לטפל בירושה שקיבלתם יהיה עליכם לפנות אל חברת פינוי עזבונות דירה. לעיתים העיזבון לא מהווה רכוש מוחלט של אף אחד מבני המשפחה או...

  להמשך קריאה +
  לפני שחג הפסח יגיע – פינוי תכולת הדירה והמחסן

  חג הפסח הולך ומתקרב והמוני בית ישראל יתחילו בניקיונות ובשיפוצים. עוד לפני שיגיע חג הפסח שהוא גם חג החירות, הניקיונות והסדר, כדאי לעצור לרגע ולהבין את החשיבות של פינוי תכולת הדירה והמחסן במקרים שונים. כאשר עושים את הצעד הזה בזמן,...

  להמשך קריאה +
  איך לפנות מחסן בצורה נכונה?

  בלא מעט מחסנים בישראל, התמונה דומה: אנשי הבית פשוט מאחסנים בהם עוד ועוד פריטים עד שהמחסן עולה על גדותיו. כתוצאה מכך, כל ביקור במחסן הופך לחוויה קלאוסטרופובית ולא נעימה, כשאיתור חפצים רלוונטיים בכל הבלאגן הזה הוא משימה קשה עד בלתי...

  להמשך קריאה +

  מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

  השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

   חברה לשיווק ופרסום