פינוי דירה מוזנחת – מאיפה מתחילים?

פינוי דירה מוזנחת עשוי לדרוש במקרים רבים את שירותיה של חברת פינוי דירות מקצועית. למעשה, כל מי שהתגורר בעבר בדירה מוזנחת ודאי יסכים עם הנאמר. בעוד המקור להזנחה עשוי לנבוע משלל תרחישים שונים, את פינוי הדירה עצמה ניתן להגדיר בתור פרויקט לכל דבר.

התכנון הראשוני של אופן הפינוי, אפיון הדירה לפני תחילת העבודה, תהליך הפיקוח והאחריות המלאה על עבודות הפינוי – כל אלו דורשים יד מקצועית ומנוסה.

מתי יש צורך בפינוי דירה מוזנחת?

ביקור ראשוני בדירות מוזנחות עשוי לזעזע את המבקרים המזדמנים. בין אם מדובר בדירה אשר נמצאת בחזקתם של קשישים שאין ביכולתם לארגן ולסדר את הבית או לבקש עזרה, או לחילופין דירת אגרנים בה הציוד עולה על גדותיו, המראה של דירה מוזנחת אינו נעים לעין.

לעיתים, פינוי דירה מוזנחת יגיע על רקע בקשה לפינוי עזבונות דירה של בן משפחה אהוב שנפטר. במקרים הללו, מובן שהדירה הייתה בבעלות אדם קשיש ללא יכולת לתחזק לשמור על הדירה.

במקרים אחרים, ההזנחה היא תוצאה ישירה של תופעת האגרנות הכפייתית, או פשוט חוסר מודעות של בעלי הדירה. רבים מאיתנו נוטים לאגור חפצים ורהיטים ללא הרף שיוצרים בלאגן נוראי בתוך הדירה.

בדומה לפינוי של מחסן ישן, גם פינוי דירה מוזנחת חייב להתבצע באופן מחושב ומתוכנן מראש על מנת לייעל את תהליך הפינוי ולהתמודד עם האתגרים השונים שקיימים בדירה.

דירה מוזנחת

כללי הזהב לפינוי דירה מוזנחת – איך להצליח בתהליך הפינוי?

 • הערכת הפריטים ואפיון הדירה – לא תמיד בעלי הדירה נותנים את הדעת על שלב מקדים זה, אך למעשה מדובר בשלב קריטי כשמדובר בפינוי דירה מוזנחת. לאחר יצירת הקשר הראשוני עם החברה, יש לבצע סקירה ראשונית ומקיפה של כל הציוד אותו יש צורך לפנות.


כמו כן, יש לבצע בעזרת חברת הפינוי הערכה של הפריטים והריהוט בדירה על מנת להבין את היקף העבודה. דירות מוזנחות עשויות להוות אתגר לא פשוט, וכדי לייעל את תהליך הפינוי יש ללמוד את תוואי השטח ולהתכונן מראש לפינוי.

– פינוי יעיל של התכולה – החליטו מראש יחד עם בעלי הדירה איזה מהציוד נשאר ואיזה יפונה או ייזרק לפח. לאחר מכן מיינו מראש את כל הציוד על מנת להקל על הפינוי עצמו.
כך תחסכו כאב ראש מיותר, וגם תעזרו לשמור על איכות הסביבה ועל הניקיון.

 

 • ציוד מגן והיערכות מראש – על מנת לצלוח את אתגרי הפינוי, יש להצטייד בציוד מגן, כפפות, בגדים נוחים ויתר אמצי הגנה. היערכות זו חשובה במיוחד כשמדובר בפינוי דירות מוזנחות עם סיכוי גבוה להימצאות עובש, חרקים ומזיקים אחרים.

 

 • פינוי אסתטי וידידותי לסביבה – הקפידו לבחור חברת פינוי דירות שתתייחס בכבוד לתהליך כולו – שמירה על המבנה, הקפדה על הניקיון, פינוי הפסולת והאשפה באופן מסודר, שטיפת המעלית (במידה וקיימת) וכן הלאה.

 

 • מחיר – בשוק קיים מגוון רחב של חברות לפינוי והובלת דירות. חשוב שלא להתפתות ולבחור בחברות פינוי מפוקפקות. לשם כך, זכרו לבצע סקר שוק מקיף להתרשם מפועלה של החברה, מהניסיון והשירות של אנשיה.

פנייה לחברת פינוי מקצועית

לסיום, ראוי לציין פעם נוספת את חשיבותה של חברת הפינוי. פנייה לשירותיה המקצועיים של חברה אמינה ובעלת מוניטין תעזור לכם לייעל את תהליך הפינוי ולהפוך אותו למהיר הרבה יותר. בעזרת אנשי המקצוע הנכונים תוכלו לחסוך מעצמכם השקעת משאבים מיותרים ובזבוז זמן. במקום לסחוב את כל הציוד על הגב שלכם ולבזבז ימים שלמים על תכנון הפינוי, תוכלו לפנות מראש לחברת פינוי דירות מקצועית.

מקצועיות לחוד ואנושיות לחוד. חשוב לבחור בשירותיה של חברת פינוי מקצועית שתדע לנהוג ברגישות ולשמור על אנושיות ועל הזיכרונות המשפחתיים במקרים בהם נדרש פינוי דירה מוזנחת על רקע צו ירושה ופטירתו של קרוב משפחה אהוב.

מלבד זאת, חשוב לזכור כי פינוי דירה מוזנחת מורכב משלב הפינוי ומשלב שינוע של פריטי הדירה המוזנחת. כמובן שחברת הפינוי וההובלה תדאג גם לטיפול הולם בכל הפסולת והציוד שהוצא מהדירה המוזנחת – הטמנה של פסולת, שינוע לאתרי מחזור, או הובלה לחנויות ריהוט, תרומה לנזקקים וכן הלאה.

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

  תחומי פעילות שלנו

  מבצעים פינוי דירה? כמה טיפים מעניינים שחשוב לדעת בתהליך

  פינוי דירה אינו תהליך קל. הוא מלווה לא רק בפרידה ממנו, אלא גם מחפצים ישנים. כשערך סנטימנטלי מעורב בפינוי, הרבה יותר קשה לבצע אותו. אבל החיים מביאים אותנו למצבים שונים ממה שחשבנו. לעתים, פינוי דירה בעקבות אדם קרוב שנפטר מותירה...

  להמשך קריאה +
  פינוי חפצים מהיום להיום

  לא מעט פעמים הליך פינוי דירות עשוי להיות מורכב ומאתגר יותר מכפי שציפינו. בין אם מדובר בפינוי חפצים מדירות עמוסות ציוד ומדירות מוזנחות, פינוי עזבונות דירה, או פינוי חפצים  מדירת אגרנים, שירותי פינוי חפצים נחוצים על מנת להקל על התהליך. שירותיהם...

  להמשך קריאה +
  פינוי דירות בהרצליה

  פינוי דירה הוא תהליך מתיש פיזית ונפשית. רגע לאחר שמפנים את הריהוט הכבד (שזה לעצמו אתגר), מתחיל התהליך הסיזיפי של פינוי הפריטים הקטנים שיש בכל בית. חלק מהפריטים הללו הצטברו במהלך השנים ללא סיבה מיוחדת, וחלק הם בעלי חשיבות או...

  להמשך קריאה +

  מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

  השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

   חברה לשיווק ופרסום