פינוי דירות נפטרים 

פינוי דירות נפטרים הנה משימה מאתגרת. בדיוק כמו שהמוות של קרוב המשפחה או האדם שהיה קרוב לליבכם יכול לגרום טלטלות רבות, כך גם ההתעסקות עם החפצים יקרי הערך שהותיר אחריו. פינוי דירת נפטרים הוא ללא ספק תהליך קשה נפשית. חברת גל הפינויים – חברת פינוי הדירות המובילה בישראל, נמצאת שם בשבילכם בדיוק עבור מקרים מן הסוג הזה. חברתנו נוסדה בשנת 2008 והוקמה על יד שני חברים טובים ושאפתנים. מאז ועד היום אנו מקפידים על הענקת השירות המקצועי והאמין ביותר, זאת תוך הפגנת הרגישות והאכפתיות בכל הרגעים הקשים של לקוחותינו, זאת לרבות זמנים בהם הם נאלצים להתמודד עם פינוי דירתו של אדם יקר ואהוב אשר כבר לא בין החיים.

לא מפנים לבד את דירת הנפטר 

לא פעם אנו עשויים להיתקל במצבים קשים ומטלטלים בהם אדם אהוב נפטר והותיר אחריו דירה עמוסת חפצים רבים. אמנם האינסטינקט הראשוני של כולנו יהיה להפשיל שרוולים ולהתחיל לארוז הכל לקראת הפינוי, בפועל רבים עשויים לגלות כי המשימה מורכבת וקשה הרבה יותר מהצפוי – הן פיזית והן רגשית. בדיוק בשלב הזה ניתן יהיה להיעזר בחברה המספקת שירות פינוי תכולה. כך שתוכלו בסופו של התהליך לשמור על החפצים יקרי הערך הרגשי והכלכלי, וליהנות מדירה נקייה אשר מוכנה לקבל את ייעודה הבא.

זכרו כי אין אתם חייבים להתמודד עם משימה קשה זו בכוחות עצמכם וכי פנייה אל חברה מנוסה בתחום תעניק לכם את האפשרות להימנע מסחיבות של חפצים כבדים במדרגות. החברה תשלח אל הבית את הצוות המקצועי שלה אשר יסייע בכל משימה, מיון, פירוק, אריזה ושינוע של החפצים השונים, כל זאת במחיר סמלי או בתמורה לחלק מהציוד ממנו אתם נפרדים.

פינוי דירה הנפטר היא מלאכה רגישה

אחת התקופות הקשות ביותר בחייו של אדם היא בשעה שנפטר אדם קרוב. כך, בשעה שהוא מותיר אחריו בידכם את דירתו ותכולתה, הרי שרק המעבר על החפצים השונים יכול לגרום לסערה בליבו. חברת גל הפינויים, תעמוד לשירותכם בכל שלב לאורכה של הדרך. צרו קשר עם חברתנו עוד היום ונשמח לפרט בפניכם אודות השלבים השונים בתהליך עבודתו ולענות על כל שאלה אשר תתעורר בנושא.

תהליך הפינוי: השלבים והתוצאה הסופית

על אף שפינוי דירת נפטרים יכולה להיות להפוך למשימה מאתגרת במיוחד, הן מבחינה פיסית והן מבחינה נפשית, בידיכם להפוך את תהליך הפינוי למהיר ויעיל במיוחד. בין אם מדובר בנכס שעבר אליכם בירושה מיקירכם שנפטר, או דובר בפינוי דירת נפטרים של מכרים קרובים, מדובר בסיטואציה בה הפנייה לחברת פינויים מקצועית הכרחית.

מלבד העומס הנפשי שמוטל עליכם, אתם בטח לא מעוניינים להתעסק עם שלל הרהיטים והחפצים יקרי הערך שהותירו אחריהם יקירכם. על מנת להקל על התהליך מומלץ לפנות לחברת פינוי מקצועית שתנהל את הפרויקט בצורה מקצועית, זריזה ויעילה.

השלב המקדים והחשוב ביותר הוא שלב ההתארגנות והסדר הראשוני. על מנת להשיג שיתוף פעולה מלא ביניכם ובין חברת הפינויים, וודאו כי שני הצדדים מודעים לגודל הפרויקט, כמות הרהיטים והחפצים שיש לפנות. כמו כן, בדקו מראש לגבי מקומות הפינוי הקרובים אל הבית – אתרי פסולת מוכרים, מטמנות, נקודות פריקה של הריהוט וכן הלאה. במידה ואתם מעוניינים לתרום את הציוד לנזקקים או למכור אותו, ארגנו מראש את כל הפרטים הטכניים וצרו קשר עם הנוגעים בדבר.

לפני פינוי דירת הנפטרים מומלץ מאוד לארגן את הציוד ואת הרהיטים בצורה מסודרת. זהו למעשה כלל הזהב המרכזי לפינוי מהיר של דירת נפטרים.

מיון החפצים – אם החלטתם שלא להיפטר מכל החפצים, הרי שתהליך הארגון והמיון הכרחי. בדקו לאן אתם מעוניינים להעביר כל אחד מן החפצים והרהיטים, ואנחנו כבר נדאג לשאר.

יצירת קשר עם חברת פינויים אמינה ומקצועית היא המפתח להצלחת הפרויקט. חברת גל הפינויים דוגלת בעבודה אמינה, מקצועית ומהירה, לצד הפגנת רגישות. אלו חשובים במיוחד כאשר מדובר בפינוי דירת נפטרים. אנו מודעים לסיטואציה הרגישה והקשה, ופועלים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובצורה מקצועית ואכפתית על מנת להקל עליכם את החוויה המטלטלת.

פינוי עזבונות ופינוי ירושות נפטרים – מדוע לא לבד?

אין ספק, מלאכת הפינוי של דירת נפטרים היא לא פשוטה. מעבר לכך שבדרך כלל צריך להתמודד עם סערת הרגשות הנלווית למקרה הפטירה, מדובר גם בפעולה פיזית לא פשוטה. כשחברת גל הפינויים מגיעה לפנות דירת נפטרים, היא לוקחת בחשבון את כלל הפרמטרים שיכולים להשפיע על יעילות והצלחת עבודת הפינוי. 

חברת גל הפינויים מתחילה את יום העבודה שלה בשעה הנקובה על ידי הלקוח, מה שלרוב יהיה מומלץ בשעה מוקדמת. ככל שחברת הפינוי תגיע מוקדם יותר, ככה בד"כ יהיה לה קל יותר למצוא חניה בצמוד לדירה המפונה. בד בבד, צוות הפינוי יכול לפנות באופן חלקי ובאופן מלא את הדירה. 

פינוי חלקי של דירת נפטרים או פינוי עזבונות חלקי 

אם מדובר בפינוי מלא של דירת נפטר, הרי שצריך לקבל אומדן נכון באשר לכמות הציוד. כשאתם מעריכים את כמויות הציוד שצריך לפנות מהדירה, תשאלו את עצמכם בכנות: האם אתם מסוגלים לעמוד במלאכה הזו של הפינוי? 

תזכרו שמדובר בעבודה פיזית לא פשוטה,  שאם מבצעים אותה לא נכון, עלולים להיגרם גם נזקים בריאותיים. למשל, בעיות בגב ובברכיים שיכולות להופיע לאחר פינוי תכולה כבדה של דירה. פינוי דירות נפטרים, בין אם מדברים על דירות קטנות או גדולות יותר, תמיד יהיה יותר מורכב ממה שנדמה בהתחלה. 

הערכה נכונה של עבודת פינוי הדירה 

במהלך הפינוי, כמעט תמיד יצוץ ציוד קטן שמפוזר בכל מיני פינות בבית, מה שהופך את הפינוי למורכב יותר. כשצריך להתמודד עם כמויות גדולות של ציוד, יהיה חשוב לקבל סיוע מאת צוות שלם. חברת גל הפינויים מעסיקה צוות פינוי מומחה ובעל ניסיון, כאשר על דגל החברה חרוטה ההתכווננות להעניק שירות אדיב וסובלני לכל לקוח ולקוחה. 

אנחנו מבינים עד כמה התהליך של פינוי דירות נפטרים יכול להיות מורכב, רגשי ומסעיר. אם אתם צריכים לידכם צוות סובלני שמבין את מורכבות התהליך שאתם עוברים, אנחנו כאן כדי לספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית. 

מתי פינוי דירת נפטר מתבצע בחינם? 

יש לציין, במקרים מסוימים השירות של פינוי עזבונות וירושות ניתן בחינם. מדוע? מכיוון שהתכולה עצמה יכולה להוות תגמול עבור חברת הפינויים. וכאת אתם ודאי שואלים את עצמכם: למה שלא נמכור בעצמנו את הציוד בבית? 

ובכן, זה בהחלט אפשרי. אבל שימו לב, אתם תצטרכו להתנהל ולהתמקח מול סוחרי ציוד של יד שנייה. הסוחרים האלו מאוד ממולחים והם בדרך כלל יתנו לכם מחירים מצחיקים על הציוד שלכם. זאת, בהפוך מחברת גל הפינויים אשר מנוסה ובעלת ניסיון מול סוחרי ציוד למיניהם. מאחר שחברת גל הפינויים יכולה להפיק רווח כספי ממכירת הציוד שלכם, השירות של פינוי דירות נפטרים לעיתים יינתן חינמית. 

חברת גל הפינויים – פינוי דירות יעיל גם ברגעים כאלו בחיים

בין אם אתם צריכים פינוי ירושות, פינוי עזבונות או פינוי דירת נפטר על תכולתה השלמה, אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בהקדם. חברתנו יודעת כיצד לפנות דירות ובתים על סוגיהם, בין אם מדובר בדירה צמודת קרקע, במבנה מגורים גבוה או בבית פרטי. 

ניתן ליצור קשר עמנו דרך אתר האינטרנט, להשאיר פרטים ולקבל מענה בהקדם. כמו כן, אנחנו ממליצים פשוט להרים אלינו צלצול ולשוחח בקצרה על תכולת דירתכם. אנו נגיע אליכם, נאבחן את תכולת הדירה, ניתן את הצעת המחיר שלנו, ואתם תוכלו להתחיל בפרק חדש בחייכם. אמנם הפטירה של קרוב משפחה היא קשה ומורכבת, אבל אנחנו כאן כדי לסייע לכם להתקדם הלאה, בסובלנות, באדיבות וביעילות. 

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

  בלוג פינוי דירות נוספים

  כמה צעדים לפינוי נכון של מחסן

  בדירות רבות וכן בבתים פרטיים – מצוי מחסן שבו נהוג לאחסן פריטים שונים. לעיתים קרובות, גם המקלט הופך עם השנים למחסן אחד גדול ולרוב מצטברים בו לא מעט חפצים מיותרים וגרוטאות. את פינוי המחסן נהוג לבצע באמצעות חברה מקצועית לפינוי...

  להמשך קריאה +
  פינוי דירה מקצועי 

  במידה ואתם מחפשים אחר פינוי דירה מקצועי, הרי שחברת גל הפינויים הינה המקום הנכון עבורכם. חברתנו הוקמה לפני למעלה מעשור ולאורך שנות פעילותיה מקפידה על הענקת השירות המקצועי והאמין ביותר. איך נמצא שירות פינוי דירה מקצועי ? אנשים רבים עשויים להזדקק בשלב כזה...

  להמשך קריאה +
  פינוי בית לתרומה

  בתים רבים בישראל מחזיקים בתכולה רבה שאינה שימושית לרוב במתגוררים בהם. בין עם זה הוא הבית הפרטי שלכם או אם מדובר בירושה שקיבלתם מבן משפחה, אם יכולים לבחור להתמודד עם המוצרים בשתי דרכים. האחת להשליך את התכולה לאשפה מבלי להתעסק...

  להמשך קריאה +

  מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

  השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

   חברה לשיווק ופרסום