פינוי דירת אגרנים

כל מי שהכיר בעבר אדם חולה יודע כי מדובר באדם שדורש טיפול צמוד וקבוע. כך הם פני הדברים גם כאשר מתמודדים עם תופעת האגרנות. הסובלים מאגרנים מציגים תסמינים אובססיביים קומפולסיביים ואוגרים כמויות בלתי נגמרות של חפצים בין קירות ביתם ובסביבתם הקרובה. ההשפעה על החולה ועל החברה היא עצומה. לכן נאלצים פעמים רבות בני המשפחה וקרובי החולה להזמין במיוחד פינוי דירה- אגרנים כמובן מתנגדים למהלך זה ונוטים להציג החמרה בתסמיני המחלה. יחד עם זאת זהו צעד ראשון חשוב מאוד לתהליך הטיפולי ולהחלמת החולה.

פינוי דירה אגרנים – משפרים את איכות החיים של הסביבה

בכל הנוגע לשירותי פינוי דירה אגרנים מהווים קהל יעד משני. על פי רוב מי שמושפע הכי הרבה מבעיות אגרנות שונות הם השכנים ובני המשפחה החיים עם האגרן. מוצרי חשמל, צעצועים, ספרים או פרטי לבוש אשר נשמרים בכמויות ענק בתוך או בקרבת הבית מקשים על הניידות ועל החיים של האנשים באזור. לעיתים רבות מדווחים הקרובים על תופעות לוואי של האגרנות כמו ריח רע או השפעה פיזית על מבנה הבית. לכן כאשר פונים לפינוי דירה מסוג זה, הראשונים שיודו לכם הם השכנים והחברים של האגרן ולאו דווקא האגרן עצמו שעל פי רוב יציג חוסר שביעות רצון מהמהלך.

לטפל בשורש הבעיה

למרות התנגדות האגרן, פינוי דירת אגרנים מהווה צעד ראשון חשוב בדרך לטיפול ולהחלמה בעתיד. החולה אמנם קשור מאוד ברמה הרגשית לכל מוצר שהוא אסף, כך שתהליך הפינוי לא יהיה קל. את שכר העבודה הקשה של הפינוי יראה החולה לאחר שיעבור תהליך נפשי במקביל לפינוי ויוכל לשפר כך את מצבו. זה אמנם לא מצב אידיאלי אך זו התחלה טובה לדרך חדשה. לכן כדאי לעשות את פינוי הדירה בליווי חברה מקצועית שתעניק לאגרן בטחון ותצליח לשמור על כל החפצים היקרים לו שלמים ומסודרים גם בתוך הרגע הרגשי המורכב של הפינוי, כך הוא ירגיש רגוע יותר.

פינוי דירה מתכולתה

ישראלים רבים מוצרים את עצמם במצבים בהם הם חייבים להסתייע בשירותי פינוי דירה מתכולתה. בין אם מדובר בנכס שעבר בירושה או נכס שאתם רוצים למכור ואין לכם צורך בכל החפצים המאוחסנים בו, לעיתים לא קל להתמודד עם עבודת הפינוי לבד. פנייה לצוות פינוי מקצועי מאפשרת לכם לפנות למטלות חשובות יותר בשגרת היום יום שלכם, להתחמק מהצורך לעבודה פיזי ומהחיפוש אחר שטח לפינוי תכולת הדירה. פינויים אלו עשויים להיות פיזיים מאוד ומקשים על אנשים שלא רגילים לבצע מטלות מסוג זה דרך קבע. כך שאתם בטוחים שהתהליך ייגמר על הצד הטוב ביותר מבלי להשקיע אנרגיות מיותרות בו.

פינוי דירה מתכולתה – יציאה לדרך חדשה

לרוב הלקוחות פינוי דירה מתכולתה מתקשר בעיקר לטיפול בעיזבונות וירושות. על מנת להתחיל לטפל בנכס שהורישו לכם קרובי המשפחה שלכם אתם צריכים לרוקן את כל התכולה. ניתן לרוקן את החפצים ולאחסן אותם, אם אתם רוצים לשמור אותם לשימוש עתידי. במידה ואין לכם כל צורך בהם, קיימת האפשרות לתרום את תכולת הדירה לנזקקים. זאת דרך מצוינת לטפל בכנס החדש שלכם אך גם לסיים למעוטי יכולת ברגעיהם הקשים בעזרת כל אותם החפצים בהם אין לכם כבר צורך.

אל תסחבו את כל הדירה על הגב שלכם

טיפול בדירות נטושות או  פינוי דירות של נפטרים שעברו אליכם בירושה מ דורש התעסקות רבה בכמה מישורים. במקביל לטיפול המשפטי והנפשי הנדרש, אתם צריכים להתמודד עם פינוי הדירה. כל הפינוי כולו הוא פיזי מאוד ולא מתאים לכל אדם או משפחה. הפנייה לחברת פינוי דירה מתכולתה היא פנייה מקובלת מאוד כיום ומאפשרת למשפחות רבות להתמודד עם אתגרי היום יום שלהן. צוות חברת הפינוי עושה בשבילכם את העבודה ושומר על כל החפצים שלכם שלמים. אתם יכולים להחליט היכן לאפסן את החפצים על מנת לעשות בהם שימוש לעתיד או האם להיפטר מהם ובאיזו דרך. כל החלטה אשר תקבלו, צוות החברה יכול לתת לכם מענה מתחילת התהליך ועד סופו.

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

  בלוג פינוי דירות נוספים

  טיפים להתמודדות עם פינוי אגרנות כפייתית

  אגרנות כפייתית היא סוג של הפרעה נפשית מוכרת וידועה בעולם הפסיכולוגיה. ההפרעה הטורדנית והכפייתית גורמת לאדם לאגור חפצים באופן אובססיבי. לרוב, האגרן הכפייתי אוגר חפצים ופריטים חסרי ערך ושימוש כמו עיתונים, בקבוקים, מוצרי חשמל ישנים שאינם תקינים, פסולת וכיוצא באלה....

  להמשך קריאה +
  אין פינוי דירה ללא סיפור - לקוחות מספרים

  בחלק גדול מהבתים בהם אנו מבצעים פינויים אנו זוכים לשמוע סיפורים נהדרים אודות חייהם של אנשים. בחלק מהפעמים, זה בצירוף בקשה למצוא להם פריט מסויים שהיה שייך למשפחתם, ואינם מוצאים אותו בתוך כל הבאלגן. בפעמים האחרות, זה כי בא להם...

  להמשך קריאה +
  פינוי דירה מקצועי 

  במידה ואתם מחפשים אחר פינוי דירה מקצועי, הרי שחברת גל הפינויים הינה המקום הנכון עבורכם. חברתנו הוקמה לפני למעלה מעשור ולאורך שנות פעילותיה מקפידה על הענקת השירות המקצועי והאמין ביותר. איך נמצא שירות פינוי דירה מקצועי ? אנשים רבים עשויים להזדקק בשלב כזה...

  להמשך קריאה +

  מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

  השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

   חברה לשיווק ופרסום