פינוי דירת אגרנים

כל מי שהכיר בעבר אדם חולה יודע כי מדובר באדם שדורש טיפול צמוד וקבוע. כך הם פני הדברים גם כאשר מתמודדים עם תופעת האגרנות. הסובלים מאגרנים מציגים תסמינים אובססיביים קומפולסיביים ואוגרים כמויות בלתי נגמרות של חפצים בין קירות ביתם ובסביבתם הקרובה. ההשפעה על החולה ועל החברה היא עצומה. לכן נאלצים פעמים רבות בני המשפחה וקרובי החולה להזמין במיוחד פינוי דירה- אגרנים כמובן מתנגדים למהלך זה ונוטים להציג החמרה בתסמיני המחלה. יחד עם זאת זהו צעד ראשון חשוב מאוד לתהליך הטיפולי ולהחלמת החולה.

פינוי דירה אגרנים – משפרים את איכות החיים של הסביבה

בכל הנוגע לשירותי פינוי דירה אגרנים מהווים קהל יעד משני. על פי רוב מי שמושפע הכי הרבה מבעיות אגרנות שונות הם השכנים ובני המשפחה החיים עם האגרן. מוצרי חשמל, צעצועים, ספרים או פרטי לבוש אשר נשמרים בכמויות ענק בתוך או בקרבת הבית מקשים על הניידות ועל החיים של האנשים באזור. לעיתים רבות מדווחים הקרובים על תופעות לוואי של האגרנות כמו ריח רע או השפעה פיזית על מבנה הבית. לכן כאשר פונים לפינוי דירה מסוג זה, הראשונים שיודו לכם הם השכנים והחברים של האגרן ולאו דווקא האגרן עצמו שעל פי רוב יציג חוסר שביעות רצון מהמהלך.

לטפל בשורש הבעיה

למרות התנגדות האגרן, פינוי דירת אגרנים מהווה צעד ראשון חשוב בדרך לטיפול ולהחלמה בעתיד. החולה אמנם קשור מאוד ברמה הרגשית לכל מוצר שהוא אסף, כך שתהליך הפינוי לא יהיה קל. את שכר העבודה הקשה של הפינוי יראה החולה לאחר שיעבור תהליך נפשי במקביל לפינוי ויוכל לשפר כך את מצבו. זה אמנם לא מצב אידיאלי אך זו התחלה טובה לדרך חדשה. לכן כדאי לעשות את פינוי הדירה בליווי חברה מקצועית שתעניק לאגרן בטחון ותצליח לשמור על כל החפצים היקרים לו שלמים ומסודרים גם בתוך הרגע הרגשי המורכב של הפינוי, כך הוא ירגיש רגוע יותר.

פינוי דירה מתכולתה

ישראלים רבים מוצרים את עצמם במצבים בהם הם חייבים להסתייע בשירותי פינוי דירה מתכולתה. בין אם מדובר בנכס שעבר בירושה או נכס שאתם רוצים למכור ואין לכם צורך בכל החפצים המאוחסנים בו, לעיתים לא קל להתמודד עם עבודת הפינוי לבד. פנייה לצוות פינוי מקצועי מאפשרת לכם לפנות למטלות חשובות יותר בשגרת היום יום שלכם, להתחמק מהצורך לעבודה פיזי ומהחיפוש אחר שטח לפינוי תכולת הדירה. פינויים אלו עשויים להיות פיזיים מאוד ומקשים על אנשים שלא רגילים לבצע מטלות מסוג זה דרך קבע. כך שאתם בטוחים שהתהליך ייגמר על הצד הטוב ביותר מבלי להשקיע אנרגיות מיותרות בו.

פינוי דירה מתכולתה – יציאה לדרך חדשה

לרוב הלקוחות פינוי דירה מתכולתה מתקשר בעיקר לטיפול בעיזבונות וירושות. על מנת להתחיל לטפל בנכס שהורישו לכם קרובי המשפחה שלכם אתם צריכים לרוקן את כל התכולה. ניתן לרוקן את החפצים ולאחסן אותם, אם אתם רוצים לשמור אותם לשימוש עתידי. במידה ואין לכם כל צורך בהם, קיימת האפשרות לתרום את תכולת הדירה לנזקקים. זאת דרך מצוינת לטפל בכנס החדש שלכם אך גם לסיים למעוטי יכולת ברגעיהם הקשים בעזרת כל אותם החפצים בהם אין לכם כבר צורך.

אל תסחבו את כל הדירה על הגב שלכם

טיפול בדירות נטושות או דירות שעברו אליכם בירושה דורש התעסקות רבה בכמה מישורים. במקביל לטיפול המשפטי והנפשי הנדרש, אתם צריכים להתמודד עם פינוי הדירה. כל הפינוי כולו הוא פיזי מאוד ולא מתאים לכל אדם או משפחה. הפנייה לחברת פינוי דירה מתכולתה היא פנייה מקובלת מאוד כיום ומאפשרת למשפחות רבות להתמודד עם אתגרי היום יום שלהן. צוות חברת הפינוי עושה בשבילכם את העבודה ושומר על כל החפצים שלכם שלמים. אתם יכולים להחליט היכן לאפסן את החפצים על מנת לעשות בהם שימוש לעתיד או האם להיפטר מהם ובאיזו דרך. כל החלטה אשר תקבלו, צוות החברה יכול לתת לכם מענה מתחילת התהליך ועד סופו.

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

מאמרים נוספים

פינוי אוספים

אנשים רבים מתחילים אוספים מסוגים שונים. במצבים רבים ייתכן ואותם אוספים עומדים ורק צוברים אבק, בין אם בחרתם לזנוח את התחביב הזה ובין אם אתם פשוט מעוניינים להיפטר מאוסף חפצים מסוימים. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם צורך זה תהיה בחירה...

להמשך קריאה +
גל הפינויים מתחייבת

התחייבות זוהי מילה בעלת משמעות ,מילה רצינית ומלאה באחריות. אנחנו מודעים למשקלה של המילה ועומדים אחריה ואחרי ההתחייבות שלנו. למה אנחנו מתחייבים? גל הפינויים מתחייבת משיחת הטלפון הראשונה שלכם אליה -מתחייבים לענות לשיחתכם ואם לא היה באפשרותנו לענות לחזור אליכם. לאחר תיאום הפגישה גל הפינויים...

להמשך קריאה +
לפני שחג הפסח יגיע – פינוי תכולת הדירה והמחסן

חג הפסח הולך ומתקרב והמוני בית ישראל יתחילו בניקיונות ובשיפוצים. עוד לפני שיגיע חג הפסח שהוא גם חג החירות, הניקיונות והסדר, כדאי לעצור לרגע ולהבין את החשיבות של פינוי תכולת הדירה והמחסן במקרים שונים. כאשר עושים את הצעד הזה בזמן,...

להמשך קריאה +

מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

חברה לשיווק ופרסום