פינוי חפצים מהיום להיום

לא מעט פעמים הליך פינוי דירות עשוי להיות מורכב ומאתגר יותר מכפי שציפינו. בין אם מדובר בפינוי חפצים מדירות עמוסות ציוד ומדירות מוזנחות, פינוי עזבונות דירה, או פינוי חפצים  מדירת אגרנים, שירותי פינוי חפצים נחוצים על מנת להקל על התהליך.

שירותיהם של חברות מקצועיות לפינוי דירות מאפשרות לנו לייעל ולקצר באופן משמעותי את תהליך הפינוי או את מעבר הדירה, וכמובן מסירות מעלינו את הנטל שבסחיבת ציוד רב על הגב.
כמו כן, מציעות חברות רבות לפינוי דירות גם שירותים מיוחדים של פינוי חפצים מהיום להיום.
אלו נחוצים בעיקר בסיטואציות מורכבות, או לחילופין כאשר מדובר במעבר או פינוי דירה באופן פתאומי אליו לא היינו ערוכים.

פינוי משרד

פינוי חפצים מהיום להיום – מתי זה נחוץ?

פינוי מיידי של תכולת דירה או מחסן יכולים לתפוס אותנו בסיטואציות שונות במהלך החיים. בעוד מעבר דירה מסודר או פינוי עזבונות דירה לאחר קבלת ירושה הם חלק מתהליך מסודר וידוע מראש, במקרים מסוימים ההתראה על פינוי החפצים תהיה קצרה יותר. אלו הם חלק מהמקרים בהם נדרש פינוי חפצים מהיום להיום:

 • פינוי מחסן עמוס – בין אם מדובר במחסן שורץ זוחלים וציוד ישן, או במבנה שאתם מעוניינים להסב לפינת חמד נעימה יותר, אתם זקוקים לפינוי חפצים מהיום להיום.
  במקרים אחרים, הפינוי צריך להיעשות בהתראה קצרה עקב סכנת התמוטטות, חוסר עמידה בתקנים בריאותיים, או בשל ריהוט וציוד שעלול לקרוס ולהסב נזק.חשוב לציין שלא תמיד תהליך פינוי חפצים ממחסן יהיה מלווה בתשלום עבור השירות. לעיתים תוכלו לקבל הצעת מחיר מחברת הפינוי עבור תכולת המחסן במידה וקיימים חפצים בעלי ערך או עתיקות.
 • פינוי משרדים – עבור רבים מאיתו משמשים המשרדים כבית שני. אנו מבלים שעות רבות בכל יום במקום העבודה שלנו, וכשמגיעה העת לעבור למשכן חדש, אנו זקוקים לא פעם לשירותי פינוי חפצים מקצועיים.


אל תשכחו שפינוי חפצים ממשרדים יכול להיות מלאכה מורכבת, ולכלול התעסקות עם ציוד יקר ערך ורגיש – אלו מצריכים אריזה חכמה ומיון נכון של כל הציוד.

 • פינוי לפני רילוקיישן – פינוי חפצים מהדירה לפני מעבר לחו"ל הוא עניין שכיח למדי. אנו מעוניינים להעביר לדירה החלופית מעבר לים את כל הציוד ששימש אותנו במשכננו הקבוע, ולצורך כך נדרש מיון מהיר, אריזה יעילה ופינוי חפצים בהתראה קצרה.

פינוי חפצים – כך תעשו זאת נכון

לפני שניגע בנקודה החשובה ביותר, היא בחירה נכונה של חברות הפינוי, חשוב מאוד לשים לב לכמה נקודות מרכזיות בתהליך פינוי החפצים מהדירה.

 • יעד הפינוי של החפצים – טרם המיון של החפצים וההעמסה שלהם, עליכם להחליט על היעד אליו תרצו לשנע את החפצים שלכם. בין אם מדובר בהובלה למטמנות ייעודיות ולאתרי פסולת, או לחילופין לבתי נזקקים או לבית החדש שלכם, אתם צריכים לתכנן היטב את תהליך הפינוי על מנת לייעל ולקצר את תהליך הפינוי.
 • פינוי מיידי של דירת אגרנים – זכרו, אם מדובר בפינוי של דירת אגרנים, את תכולת הדירה כדאי מאוד להרחיק ככל שניתן מהישג ידיו של האגרן. פינוי של החפצים לפח האשפה שסמוך לדירת האגרנים, יאפשר לבעלי הדירה לחזור לנקודת הפינוי ולאסוף בחזרה את הציוד. השתדלו לתכנן מראש את הפינוי ולשנע את החפצים והריהוט הישן לנקודה מרחוקת שלא תטריד את מנוחתו של האגרן הכפייתי.
 • מה לעשות עם הציוד המפונה? לפניכם מספר אופציות: תוכלו למכור אותו ביום מכירה בחצר, במדיה החברתית או פשוט לפרסם בלוחות המודעות השכונתיים.
  מנגד, תוכלו להחליט כי אתם מעוניינים לשמור על איכות הסביבה, ולפנות את החפצים לאתרי אשפה (מטמנות) או נקודות מחזור.

אופציה נוספת היא כמובן לתרום את החפצים שפונו מהדירה או מהמחסן לטובת עמותה של נזקקים, עולים חדשים שזקוקים לציוד, חיילים בודדים, קשישים וכן הלאה.

 • שיתוף פעולה – עבודה בשיתוף פעולה מלא עם חברת פינוי החפצים תסייע לכם לעבור את התהליך בשלום ובמהירות. פינוי חפצים מהיום להיום יכול להפוך למשימה קלה ופשוטה בעזרת שיתוף פעולה מלא והיערכות שלכם יחד עם חברת הפינוי למשימה המאתגרת.

פנייה לחברת הובלות מקצועית ואמינה

הגיעה השעה ואתם עוברים דירה? מעוניינים לפנות באופן מיידי את המחסן הישן או את החפצים שנערמו בדירת האגרנים? ביצוע סקר שוק מקיף ופנייה לחברת הובלות ופינוי דירות מקצועית הם הצעדים הראשונים והחשובים ביותר בתהליך פינוי החפצים.

מלבד העובדה ששירותיה של חברה מקצועית יחסכו מכם את הנטל הנלווה לפינוי החפצים, תהנו מראש שקט, אחריות ודאגה לפרטים הקטנים. במידה ומדובר בפינוי חפצים מאתגר במיוחד, תזדקקו כמובן לתכנון מקדים של התהליך ואפיון תכולת הדירה לפני תחילת העבודה. כמו כן, תוכלו להנות מפיקוח ואחריות מלאים על עבודות פינוי הבתים, דאגה לניקיון ושמירה על הסדר מתחילת ועד תום תהליך הפינוי, ומעבודת פינוי שקטה, מהירה ויעילה.

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

  תחומי פעילות שלנו

  פינוי דירות בהרצליה

  פינוי דירה הוא תהליך מתיש פיזית ונפשית. רגע לאחר שמפנים את הריהוט הכבד (שזה לעצמו אתגר), מתחיל התהליך הסיזיפי של פינוי הפריטים הקטנים שיש בכל בית. חלק מהפריטים הללו הצטברו במהלך השנים ללא סיבה מיוחדת, וחלק הם בעלי חשיבות או...

  להמשך קריאה +
  מבצעים פינוי דירה? כמה טיפים מעניינים שחשוב לדעת בתהליך

  פינוי דירה אינו תהליך קל. הוא מלווה לא רק בפרידה ממנו, אלא גם מחפצים ישנים. כשערך סנטימנטלי מעורב בפינוי, הרבה יותר קשה לבצע אותו. אבל החיים מביאים אותנו למצבים שונים ממה שחשבנו. לעתים, פינוי דירה בעקבות אדם קרוב שנפטר מותירה...

  להמשך קריאה +

  מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

  השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

   חברה לשיווק ופרסום