פינוי מוביל של תכולת דירה

פינוי תכולה של דירה, מחסן או אפילו מקלט יכול להתבצע בצורה היעילה והמהירה ביותר בשעה שאתם בוחרים לעבוד בשיתוף פעולה עם חברת גל הפינויים- חברת פינוי בדירות המובילה בישראל. חברתנו בעלת ניסיון של למעלה מעשור בתחום והיא מתמחה בפינוי תכולות של חללים שונים בכל רגעי החיים, בין אם קיבלתם דירה לירושה, רכשתם דירה המכילה חפצים רבים ונטושים, מעבר לבית אבות, אגרנות כפייתית ועוד..

פינוי תכולה – מאיזה צד ניגשים למשימה הזו?

רבים מאיתנו עשויים יום בהיר אחד לגלות כי עליהם לפנות את תכולת דירתם, המחסן או אפילו המקלט. משימה זו אולי נראית כבלתי אפשרית לביצוע, אך האמת היא כי בשעה שתקבלו את העזרה הנחוצה מחברה מקצועי המתמחה בהענקת שירותי פינוי תכולה, הרי שהמשימה תוכל להסתיים במהירות ובצורה היעילה ביותר.

 • בשלב הראשון יהיה עליכם לפנות אל החברה בשירותיה אתם מתעניינים ולוודא כי היא אכן יכולה להעניק בעבורכם את השירות לו אתם זקוקים. בחנו את שנות ניסיונה ומקצועיותה.
 • לאחר שבחרתם בחברה, הזמינו אותה אל הדירה, המחסן או המקלט אשר זקוק לפינוי תכונה, על מנת שתוכלו לקבל הצעת מחיר שלוקחת בחשבון את כמות העבודה הצפויה. מהמחיר שנקבע ניתן יהיה להפחית את ערך שווי החפצים שאין אתם מעוניינים בהם וכך אף להוריד את העלות עוד יותר.
 • השלב הבא יהיה חתימה על הסכם עבודה, בו יקבע זמן הביצוע, הקפדה על השלכת הפסולת למתקנים המורשים וניקוי הדירה בסיומו של הפינוי.

כל שנותר לאחר השלבים הללו יהיה להמתין ליום הפינוי, ובסיומו ליהנות מחלל ריק ונקי אשר מוכן לכל ייעוד אשר תבחרו בעבורו.

עוזרים גם במיון החפצים

לפני שמתחילים בפניו תכולת הבית, ישנו צורך במיון מדויק של החפצים הנמצאים בו. זאת על מנת לוודא כי לא תוותרו בטעות על פריטים יקרי ערך, רגשי או כלכלי. חברת גל הפינויים תשמח להעמיד לרשותכם את כל זוגות הידיים הנחוצות על מנת לסייע לכם גם בשלב המיון טרם הפינוי של הדירה.

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

  מאמרים נוספים

  נס חנוכה

  חנוכה חג מלא בהפתעות ,יש שנים בהם חנוכה חמים יותר בחוץ ויש ימים בהם קר סוער וגשום .משפחות מתאחדות בתוך ביתם ומדליקות תנור לחמם את הבית, בערב מדליקים חנוכייה ושרים שירי חג ,את הבית מלטפים ריחות של לביבות מתוקות וצחוקם...

  להמשך קריאה +
  גל הפינויים מתחייבת

  התחייבות זוהי מילה בעלת משמעות ,מילה רצינית ומלאה באחריות. אנחנו מודעים למשקלה של המילה ועומדים אחריה ואחרי ההתחייבות שלנו. למה אנחנו מתחייבים? גל הפינויים מתחייבת משיחת הטלפון הראשונה שלכם אליה -מתחייבים לענות לשיחתכם ואם לא היה באפשרותנו לענות לחזור אליכם. לאחר תיאום הפגישה גל הפינויים...

  להמשך קריאה +
  קמחא דפסחא

  פסח זהו חג של התחדשות, אנשים מנקים את ביתם, מחליפים את הריהוט ומוצרי החשמל, חג של התחדשות וניקיון. כאשר פסח קרב ובא עמו מגיעים גם הטלפונים כולם רוצים לנקות ולרוקן את הבתים, התכולות שירשו, מחסנים ומקלטים. הטלפון מצלצל מצדו השני של...

  להמשך קריאה +

  מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

  השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

   חברה לשיווק ופרסום