פינוי מחסן

במהלך השנים, כולם מבצעים רכישות שונות של ציוד ורכוש, משחקים וצעצועים, כלי עבודה וכלי בית, חפצי נוי ועוד פריטים שונים כאלה ואחרים. לאחר שמיצינו את השימוש בהם, אנו מאחסנים אותם במחסן, בתקווה שיום אחד נשמיש אותם או נעביר אותם הלאה למי שכן יעשה בהם שימוש.

מחסן בו אנו מאחסנים את החפצים לעתים נמצא צמוד לבית/לדירה/מחסן גינה/חדר המשמש אותנו כמחסן. כשרק רוכשים מחסן, אנשים רבים מסדרים את החפצים ודואגים לשמור על הסדר בו, אך בשלב מסוים, לאחר "שהעמיסו" אותו יותר מדי, מתחיל להיות קצת קשה לשמור על הסדר, ומשליכים פנימה כל דבר שנקרה בדרכם. בשלב הזה, לאחר שצברנו חפצים במשך שנים ואין עוד מקום להמשיךולאחסן חפצים באמת חשובים, מגיע הרגע הנכון לבצע פינוי מחסן.

מתי מבצעים פינוי מחסן?

כאשר מדובר בפינוי מחסן, רובנו נוטים לדחות זאת פעמים רבות, ומשאירים אותו תמיד אחרון בסדרי העדיפויות. משום מה, מרבית האנשים נוטים לדחות את פינוי מחסנים, מתוך הנחה שיוכלו להמשיך לדחוס בו עוד ועד חפצים. לעיתים, פינוי מחסן יכול להידחות חודשים ושנים. עקב כך, נוצר מצב שהמחסן נשאר סגור שנים ואז כחלק מפינוי תכולת הדירה כולה מתבצע גם פינוי מחסן.

פינוי מחסנים נעשה לרוב במקרים הבאים:

 • כאשר אנו רוצים לשפץ את המחסן ולהקנות לו מראה חדש.
 • כאשר אנו רוצים להחליף מחסן ישן בחדש.
 • לפני מעבר דירה, השכרת דירה או מכירתה, כשאנו צריכים לבצע פינוי דירה.
 • כאשר רוצים לפנות מקום לחפצים חדשים, לציוד חדש ולדברים חשובים יותר.
 • קיבלנו בירושה תכולת דירה ויש לפנות גם את המחסן כחלק מפינוי הירושה.

פינוי מחסן – מדוע לא לעשות זאת לבד?

ישנן סיבות רבות מדוע לתת לחברה כמונו שמתמחה בפינוי מחסנים לבצע את הפינוי עבורכם. פינוי מחסן לאנשים ללא ניסיון יכול לקחת ימים וגם שבועות. זוהי משימה שאין לה התחלה ולא סוף לאנשים בלי ידע מקצועי וניסיון בתחום. הזמן שלכם חשוב ומעבר לכך, הוא שווה כסף. הזמן שלנו מוקדש לכך וזאת המומחיות שלנו.

הדחיפות שבפינוי מחסן עמוס

 • מחסן עמוס מזמן אליו "חברים" בכל מיני גדלים וסוגים: זוחלים, חרקים ומכרסמים שחיים בתוך המחסן ויכולים להדביקכם במחלות שונות.
 • בשל הסכנה מפגיעות פיזיות שונות: חפצים חדים וחלודים המסתתרים במחסן.
 • בשל ריהוט וחפצים עמוסים אחד על השני היכולים לקרוס עליכם.
 • מחסן עמוס מהווה סכנה בריאותית בשל הסיכוי לנשיפת חומרים מסוכנים הנמצאים בו, כמו גם טחב ואבק שהצטברו במשך הזמן.

כיצד עובד תהליך פינוי מחסנים ומה נעשה עם תכולת המחסן?

מתקשרים לגל הפינויים, קובעים פגישה, מגיע נציג מטעמנו בחינם וללא כל התחייבות ונותן לך הצעת מחיר לפינוי מחסן .לאחר מכן, במידה והחלטת לשכור את שירותינו לפינוי המחסן, אנו מתאמים מועד ומגיעים עם צוות מקצועי שיבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר תוך שעות בודדות. את התכולה אנו נפנה לאתרי פסולת מורשים או שאת חלקה ניקח אלינו- מכך אנו מתפרנסים.

ישנם 3 סוגים של פינוי מחסן:

 • פינוי מחסן תמורת החפצים המאוכלסים בו – פינוי מחסן שכזה מתבצע בחינם וללא כל עלות מצדכם, אלא אך ורק תמורת החפצים במחסן.
 • קניית תכולת המחסן – בחלק מהמקרים במחסן ישנה תכולה בעלת ערך, חפצים אשר הורינו אחסנו, חפצים שאנו אחסנו ויש להם ערך כספי. במקרים כאלו, אנו נותנים הצעת מחיר עבור תכולת המחסן.
 • גביית תשלום עבור פינוי מחסנים – במקרים בהם תכולת המחסן הנה פסולת, אנו גובים תשלום עבור פינוי המחסן.

ברוב המקרים בהם נעשה פינוי מחסן, הפינוי ייעשה בחינם, תמורת החפצים בלבד או בקניית תכולתו על ידנו. אם ברצונכם לשמור חפצים מתוך תכולת המחסן אשר מסתתרים להם בערימות בפנים יש ליידע את נציגינו על כך מראש. אנו מטאטאים את המחסן בסיום ומספקים גם שירותי צבע והדברה במידת הצורך.

שירותיה של חברת גל הפינויים כוללים בין היתר גם פינוי מחסן, מקלט ודירה. חברתנו פעילה בתחום זה למעלה מעשות ותשמח להעמיד לרשותכם את שירותיה מקצועיים והאמינים. חברתנו חרטה על דגלה את מחויבותה בעבור לקוחותיה, ועל כן עושה את כל הדרוש על מנת להשיג מטרה זו, לרבות מתן העזרה הנחוצה במיון החפצים השונים, פירוק ושינוע שלהם.

מה כולל שירות פינוי מחסן ?

אנשים רבים עושים שימוש תמידי במחסן, בין אם מדובר במחסן של הבית או מחסן אותו שוכרים. אך במהלך השנים רבים עשויים לגלות כי המחסן שלהם עמוס בציוד שאין בו צורך, חפצים ששמרו בזמנו לאור ערך רגע ועכשיו סתם צוברים אבק, מוצרי חשמל שנועדו לשימוש מאוחר יותר אך היום לא הגיע לעולם וכעת אינם תקינים מסיבה כזו או אחרת. אין ספק כי המשימה של ארגון ופינוי המחסן עלולה להיות במצבים האלו מורכבת הרבה יותר ממה שתכננתם. אך אין סיבה לדאגה בשעה שאתם נעזרים בחברת פינוי מקצועית למחסנים.

הצוות המקצועי יגיע ביום המוסכם אל המחסן שלכם, בעודו מצויד בכל הציוד הנחוץ לשם ביצוע הפינוי בצורה היעילה, הבטוחה ומהירה ביותר. כך שבסופו של התהליך, אתם תוכלו ליהנות ממחסן מפונה ונקי בו תוכלו לעשות את השימוש שתרצו. הצוות יסייע בין היתר גם במיון פריטים וחפצים שונים, זאת על מנת לעמוד על עלותם ובמידה ואתם מעוניינים, יוכל לרכוש את הפריטים הללו מכם וכך להוזיל את עלות הפינוי. מעבר לכך, הצוות יקפיד על פינוי פסולת בצורה החוקית, לא ישאיר אותה בכניסה למבנה, אלא יעביר אותה לאתרי פסולת מורשים.

פינוי מחסן – חוסכים לכם עבודה קשה

אחת ממטרותיה של חברת גל הפינויים, היא במתן הסיוע הנחוץ ללקוחותיה, זאת על מנת שיוכלו להימנע מסחיבה של חפצים כבדים ובזבוז של ימים ארוכים על משימה שהצוות המקצועי של חברתנו יוכל לבצע במשך זמן קצר בהרבה. צרו קשר עוד היום עם חברתנו ונשמח להגיע למחסן שלכם ולהעניק את הצעת המחיר לעבודה הצפויה.

אצל גל הפינויים, תקבלו את ההצעה הטובה וההוגנת ביותר בחינם וללא כל התחייבות, בזמינות מיידית מסביב לשעון!

אז למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר עוד היום.

פינוי מחסן בבית משותף

בישראל יש שטחים בנויים רבים שאינם מאוכלסים ומהווים מבנים פוטנציאליים לשימוש. החל מדירות מגורים ועד לשטחים מסחריים ענקיים, כל אותם המקומות יכולים בקלות להפוך לדירות חדשות ומחסנים בשימות חברות גדולות במשק. כאשר אנו מתמודדים עם מחסור קבוע בשטחים, מדינתנו הקטנה לא יכולה להרשות לעצמה להחזיק במבנים ריקים אלו. לכן, פונים בעלי הקרקעות והדירות לחברות פינוי דירות ומחסנים. הוצאת התכולה מהחלל היא השלב הראשות לקראת החזרה לכשירות של כל נכס. לאחר מכן מתחילים בעלי הכנס להכינו לקראת הדיירים העתידים לבוא ומשפצים אותו בהתאם. כך אנו יכולים במהירות להבטיח עוד שטחים ולהתמודד עם העלייה בביקוש לדירות ומחסנים.

פינוי מחסן ודירות  – פינוי מהיר לכל מטרה

כאשר אתם מתניעים תהליך פינוי דירות ומחסנים אתם יוצאים לדרך חדשה בכל הנוגע למהות הנכס. הפינוי עצמו מכסה את כל תכולת הנכס בה אתם לא עומדים לעשות שימוש בעתיד. לחילופין, ניתן לבצע פינוי גם למכשירים וחפצים שיהיו רלוונטיים בהמשך פעילות הנכס, אך כעת אתם צריכים להוציא אותם לאחסון חיצוני עד לסיום השיפוץ. כל תהליך הפינוי, נעשה בצורה מאובטחת על מנת לשמור על שלמות החפצים ולא לפגוע בתשתיות הקיימות במבנה. כך אתם יכולים להיות בטוחים שנזק לא ייגרם למבנה ובמקביל החפצים יישמרו במלואם עד לסיום העבודות על הבית או המחסן הלוגיסטי שלכם.

פינוי מחסן – מבנה נקי להתחלה חדשה

בכל פינוי יש התחלה חדשה, ותמיד השינוי הוא מאתגר. פינוי המחסן או הדירה יכול להיות עבודה פיזית קשה מאוד, בעיקר אם יש בתוך תכולת הדירה מכשירים או רהיטים כבדים מאוד. במהלך פינוי על ידי חברה מסודרת ניתן להיעזר במכשור כמו מנופים או מסועים שונים כדי לשנע את התכולה מחוץ לנכס בקלות. אתם לא יכולים לעשות את הפעולות הללו לבדכם ולכן מומלץ לקחת אנשי מקצוע מצוידים ומיומנים לטובת העבודה כולה. ההתחלה החדשה שלכם במבנה תהיה קלה הרבה יותר ממה שציפיתם ותוכלו להסתגל במהירות לנכס המחודש והנקי שלכם. בהתאמה תהליך השיפוץ יהיה קצר יותר ויעיל יותר לכל המעורבים, והעלויות יצטמצמו לכם.

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

  שירותים נוספים

  פינוי תכולת דירה מהיר ומקצועי

  אם אתם צופים במאמר זה, ללא ספק אתם זקוקים לפינוי תכולת דירה מסיבה כלשהי. פינוי תכולת דירה נדרש מאיתנו כאשר אנו עוברים דירה, עוזבים את הארץ או כאשר קיבלנו ירושה/עיזבון טבע האדם הנו להיקשר כמעט לכל חפץ שליווה אותו תקופה...

  להמשך קריאה +
  פינוי דירה בתל אביב

  זקוקים לשירות של פינוי דירה בתל אביב? חברת גל הפינויים, הנה ללא ספק הכתובת הנכונה בעבורכם! חברתנו פעילה בתחום פינוי הדירות בישראל זה למעלה מעשור ומספקת את שירותיה בכל רחבי הארץ. צוות העובדים של החברה נבחר בקפידה תוך שימת דגש...

  להמשך קריאה +
  קניית תכולת דירה 

  חלק משירותיה של חברת גל הפינויים - חברת פינוי הדירות המובילה בישראל כוללים קניית תכולת דירה. כך שבעת הקיזוז של שווי התכולה ממחיר הפינוי, ניתן יהיה אף ליהנות מפינוי דירה שיתבצע בחינם. חברתנו בעלת ניסיון של למעלה מעשור בתחום ומחויבת...

  להמשך קריאה +

  מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

  השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

   חברה לשיווק ופרסום