פינוי מקלטים

פינוי מקלטים הנה משימה חשובה שאשר תעניק לכם את האפשרות לשמור על מקלט מסודר ופנוי, לכל מקרה שלא יבוא. את השירות מעניקה חברת גל הפינויים, חברה וותיקה בעלת ניסיון של למעלה מעשור בתחום פינוי הדירות, המחסנים, וכמובן, המקלטים. חברתנו תשמח לעמוד לשירותם ולסייע בפינוי הפסולת והחפצים אשר הצטברו במקלט לאורך השנים, כך לאפשר למרחב הבטוח להיות מרחב בטוח ממפגעים שונים.

לנוכח המציאות הביטחונית הסבוכה בה אנו חיים, חשוב כיום יותר מאי פעם לדאוג לתחזוקת המקלט ולפינוי כל החפצים הישנים ממנו. בבתים רבים בארץ הפכו המקלטים למחסנים ודיירים נוהגים לאחסן בהם רהיטים ישנים, אופניים, מוצרי חשמל, פסולת ועוד פריטים רבים אחרים. לכן, חשוב לבדוק את המקלט ולוודא כי הוא ערוך לקליטת הדיירים. כדי לפנות את החפצים שאוחסנו לאורך השנים במקלט, ומרביתם לא ניתנים לשימוש, חשוב לקרוא לחברת פינוי דירה מקצועית ומנוסה. החברה מבצעת פינוי מקלט מהיר ויסודי מכל החפצים + טאטוא במקלט ומפנה את החפצים הישנים לאתרי אשפה מורשים ולמפעלי מחזור.

פינוי מקלטים עשוי להציל חיים – הכינו את המקלט לשעת חירום

פיקוד העורף הוציא תקנות מחייבות לפינוי מקלטים ולפי החוק במדינה, על הרשויות המקומיות חלה החובה והאחריות לדאוג לאחזקת המקלטים הציבוריים, בעוד שחובת הדיירים בבנייני מגורים משותפים לדאוג לאחזקת המקלט הפרטי. לאחר מבצע עופרת יצוקה, נערך תרגיל רחב היקף של פיקוד העורף ובמהלכו נבדקו עשרות מקלטים ציבוריים ופרטיים על מנת לבדוק את מצבם וכדי לוודא כי הם מוכנים לקליטת אנשים בשעת חירום. הביקורת העלתה מצב עגום בו מקלטים רבים, פרטיים וציבוריים, אינם ערוכים לשעת חירום וכי יש בהם ציוד רב. חשוב מאוד כי ועדי הבתים בהם קיימים מקלטים לשעת חירום יבצעו ביקורת אחת לתקופה וידאגו לפינוי מקלטים מחפצים לא הכרחיים ולתחזוקתם, כך שיהיו מוכנים לשעת חירום. כמו כן, יש להנחות את הדיירים בנוגע להשלכת חפצים למקלט ומומלץ להנחות את הדיירים לגבי ההנחיות של פיקוד העורף, ולגבי חשיבות המקלט לשעת חירום ומדוע הוא אינו אמור לשמש כמחסן.

פינוי מקלטים

כאמור, מקלטים רבים בארץ הפכו למחסן בו הדיירים משליכים ציוד וחפצים רבים. לעיתים, הדיירים שהשליכו את הציוד למקלט כבר לא מתגוררים בבניין ולכן חשוב כי ועד הבית יבצע מבצע לפינוי המקלט ולתחזוקתו. עם זאת, ברוב המקרים מדובר במשימה קשה הדורשת כוח פיזי רב, הזמנת מכולת פינוי, ציוד מקצועי וכו'. לכן, חשוב לפנות לחברה מקצועית ומנוסה לפינוי מקלטים.

צוות "גל הפינויים" מיומן בפינוי מקלטים ומבצע זאת במיומנות גבוהה ובעזרת ציוד מקצועי. את החפצים והפסולת שמפנים מהמקלט, אנו מעבירים, על פי חוק, ובאמצעות מכולה לאתרי אשפה מורשים ולמפעלי מחזור (מתכת, נייר, פלסטיק וכו'), לאחר הפינוי, אנו מבצעים גם טאטוא וניקיון כולל במקלט ובסביבת המגורים.  אז למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר עוד היום.

על חשיבותו של פינוי מקלטים

אמנם כל אדם במדינת ישראל כבר יודע כי המקלטים נועדו להיות שם על מנת להציל את חיינו במידת הצורך, אך עדיין רבים בוחרים לשמור במקלט השכונתי או של הבניין את הציוד שבינתיים התקלקל, מכונת כביסה ישנה ובעצם להתייחס אליו בתור מחסן. הדבר לא נראה חמור במיוחד בשעה שכל דייר מחזיק קופסת קרטון אחת במקלט, אך המציאות מכתיבה מצב אחר לחלוטין. כך שהמקלט הפך לחלוטין למחסן משותף של הבניין כולו, ואפילו כולל פריטים אשר שייכים לדיירים שעזבו את הבניין או נפטרו.

חשוב להבין כי אין הדבר אומר כי יהיה עליכם להתמודד עם כל הבלגן והציוד הכבד שמחכה לכם במקלט בכוחות עצמכם. ניתן יהיה לפנות אל חברה מקצועית אשר עוסקת בפינוי מקלטים ותוכל לסייע בפינוי המקלט ושמירה על בטיחותכם. זכרו כי כל אותם החפצים אשר נמצאים במקלט לא רק תופסים מקום יקר בעת חירום, אלא אף יכולים להוות מקור לתאונות בשעה שאנשים רבים מנסים למצוא את מקום במרחב הבטוח.

פינוי מקלטים – בוחרים שלא להסתכן

נקודה שחשוב להיות מודעים אליה, היא כי פינוי מקלטים הינה משימה אשר עשויה להיות מסוכנת בעבור אנשים לא מנוסים. אי אפשר לדעת אילו הפתעות לא נעימות עשויות להתחבר מתחת לחפצים גדולים שעמדו במקומם במשך שנים ארוכות. כך שאין ספק כי שירותיה המנוסים של חברת גל הפינויים יוכלו לבוא לעזרתכם במצבים הללו. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כבר היום ולתאם את הפגישה הראשונה בה נוכל לעמוד על העבודה הצפויה לחברה.

פינוי מקרר ישן

פינוי מקלטים בבית משותף

אנחנו מתורגלים מאוד בישראל להתמודד עם אירועי חירום ומשברים. ההתנהלות במרחב הציבורי בעתות מחמה היא מאוד מאורגנת ואפילו ילדים צעירים ניגשים במיידיות למקלטים במידת הצורך. אבל מה קורה עם אתם פותחים את דלת המקלט המשותף בבניין ומגלים שהוא עמוס בציוד חסר תועלת של השכנים ולא ניתן לתפוס בו מחסה? בדיוק למקרים מסוג זה חשוב להתכונן ואחת לתקופה לבדוק את מוכנות המקלטים. במידת הצורך ניתן להזמין חברה מיוחדת אשר מספק שירותי פינוי מקלטים. כך כל מי שגר באזור יכול להיות בטוח שהמקלט מוכן לספק מחסה בעת צרה, וגם נעים לשהייה ממושכת בשעת הצורך.

פינוי מקלטים – שומרים על מוכנות למלחמה

התכיפות הרבה של אזעקות באזורים שונים בארץ מחייבת את תושבי ישראל להתמודד עם מציאות מאתגרת ולשמור על מוכנות כמעט תמיד. על פי הוראות פיקוד העורף וממכבי האש יש לוודא תמיד שהמקלט ראוי לשימוש. אין חפצים שמפריעים להיכנס למקלט ויש מספיק מקום להתקיים בתוך שטח המקלט. לכן אתם צריכים לקחת אחריות יחד עם כל דיירי המבנה ולפנות את הציוד שנמצא בחלל. אנחנו לא רוצים לחשוב על מקרה החירום וזו בדיוק הסיבה למה עדיין ניתן למצוא אופניים, ואפילו מכשירי חשמל המאוחסנים בתוך מקלטים. אלו פריטים שלא נמצאים בשימוש ועדיין מסכנים את כל הסביבה הקרובה. זו האחריות שלכם אשר גם מעוגנת בחוק ונועדה לשמור על אזור המקלט נקי מכל מכשול.

פינוי מקלטים – על פי דרישות הגופים הממשלתיים

פינוי מקלטים היא דרישה חוקים והגיונית של מכבי האש. בכל בדיקה תקופתית של בניין עובר המקלט סקירה ולאחריה נקבע אם צריך לבצע שיפורים. מרבית הפעמים ננזפים נציגי המבנה בשל אי סדרים באזור המקלט. אתם יכולים ורצוי אפילו, למנוע את הקנסות שתקבלו לאחר הבדיקה. הזמנת פינוי מקלטים מבעוד מועד אולי תעלה לכם קצת כסף אבל עדיין תוכל לחסוך לכם קנסות רבים. הפינוי מתבצע במהירות ואתם יכולים לאחסן מחדש את החפצים או לשלוח אותם למחזור. כך לא רק שתעמדו בהתחייבויות שלכם כלפי מכבי האש, אלא גם תוכלו להיות מוגנים מפני כל איום מלחמתי שהוא.

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

  שירותים נוספים

  פינוי מחסן

  במהלך השנים, כולם מבצעים רכישות שונות של ציוד ורכוש, משחקים וצעצועים, כלי עבודה וכלי בית, חפצי נוי ועוד פריטים שונים כאלה ואחרים. לאחר שמיצינו את השימוש בהם, אנו מאחסנים אותם במחסן, בתקווה שיום אחד נשמיש אותם או נעביר אותם הלאה...

  להמשך קריאה +
  פינוי דירה בחיפה

  חיפה היא העיר השלישית הגדולה באוכלוסייתה בישראל. מרכז הצפון, הסמל המרכזי של חיפה הוא נמל חיפה. פינוי דירה בחיפה – שירות מקצועי קרוב משפחה נפטר והוריש לכם את תכולת דירתו, אך הדירה אשר ממוקמת בחיפה רחוקה מכם? אנו נשמח לבצע פינוי דירה...

  להמשך קריאה +
  פינוי דירה ברחובות

  קרה לכם שהייתם צריכים לפנות דירה וחשבתם לעצמכם "לו רק היה שירות שהיה יכול לבצע זאת במקומי?" ובכן, אנו שמחים לבשר לכם שאכן קיים שירות שכזה שמפנה את הדירה במקומכם ביעילות ובזהירות, וחוסך מכם את המאמץ ואת הטרחה. וודאי אתם...

  להמשך קריאה +

  מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

  השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

   חברה לשיווק ופרסום