פינוי תכולת דירה 

פינוי תכולת דירה עשוי פעמים רבות להיות משימה מאתגרת, אשר תדרוש את מעורבותה של חברה מקצועית המתמחה בכך. כעת תוכלו לפנות אל חברת גל הפינויים – חברת פינוי דירות המובילה בישראל. חברתנו הוקמה בשנת 2008 ולאורך השנים סיפקה את שירותיה המקצועיים בעבור אינספור לקוחות מרוצים. 

החברה מתמחה במתן שירותי פינוי דירות, פינוי מחסנים, מקלטים, בקניית ירושות ועיזבונות, הערכה וקנייה של עתיקות, דברי כסף, פורצלנים וזהב. במידה וירשתם או רכשתם דירה חדשה ואתם מגלים כי היא מלאת חפצים שאין לכם בהם שימוש, ככל הנראה תוכלו להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ומנוסה בפינוי הדירה. חשוב לציין כי פינוי תכולת דירה אשר מתבצע על ידי המקצוענים יוכל לאפשר לכם ליהנות מן היתרונות הבאים:

אין סיבה להתאמץ – פנייה אל חברה המתמחה בפינוי דירות, תאפשר לכם להעביר את המשימה המאתגרת לאנשים המומחים בתחום, כך שאתם לא תאלצו לסחוב ולנקות את כל הדירה. החברה המנוסה תפנה את כלל הציוד והריהוט שנמצא בדירה כך שתהיה מוכנה לייעוד הבא אשר תעניקו לה.

עמידה בלוח זמנים – שירותיה המנוסים של חברה מקצועית יאפשרו את ביצוע משימת הפינוי בהתאמה מלאה ללוח הזמנים, כך שלא ייווצרו עיכובים והמשימה תושלם במהירות האפשרית.

יעילות ומקצועיות – שירותי פינוי תכולת דירה מוענקים על ידי האנשים המנוסים בתחום, אשר יודעים בצורה מדויקת את סדר הפעולות הנדרשות על מנת שהעבודה תתבצע ביעילות ובמהירות ומבלי לגרום לנזקים לתכולה, לדירה או חדר המדרגות והמעלית.

חשיבות רמת השירות בתהליך פינוי תכולת דירה 

חברת גל הפינויים מקפידה על שירות איכותית ואכפתי. הרי בשעה שאתם נאלצים להתמודד עם הצורך שבפינוי דירה של אדם אהוב, המשימה פעמים רבות עלולה להיות קשה מאוד. הצוות המקצועי של חברתנו בעל מוסר עבודה גבוהה ומקפיד על הענקת שירות המלווה ברגישות ואכפתיות. אנו שמים דגש על הענקת המענה המתאים לכל לקוח בצורה מדויקת על פי צרכיו, זאת על מנת להקל על התהליך ולייעל אותו בצורה המקסימלית.

מאחר שכל דירה בנויה בצורה שונה, וכל לקוח מציג צרכים שונים, חברת גל הפינויים חרטה על דגלה את יכולתה להתאים שירות בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוחה. עם השנים, חברתנו צברה ניסיון רב בתחום פינוי תכולת דירה ועסקים מסוגים רבים. 

פינוי עזבונות ודירות נפטרים – צוות מיומן שמספק טיפול רגיש בלקוח

כאשר אדם אהוב נפטר מסיבה כזו או אחרת, תהליך ההחלמה הנפשית עשוי להיות מורכב. וככה גם רלוונטי לגבי פינוי תכולת דירה של אדם נפטר. כאשר הצוות של חברתנו מגיע לדירה של אדם שנפטר על מנת לפנותה, הצוות יודע כיצד להעניק טיפול מקצועי ומהיר, אבל יחד עם זאת גם רגיש במיוחד. 

חברת גל הפינויים מאמינה בהענקת שירות פינוי דירה מכל הלב, במיוחד במקרים רגישים כמו פינוי תכולת אדם נפטר. לא פעם, קרובי המשפחה מעוניינים לנבור בין החפצים, לאתר חפצים עם ערך סנטימנטלי, לשמור חפצים מסוימים ועוד. בפועל, חברת הפינוי חייבת להיות סבלנית במהלך התהליכים הרגשיים המשמעותיים האלו. חברת הפינויים לא יכולה להרשות לעצמה להיות חסרת סובלנות, בטח שלא חלילה לפגוע ברגשותיהם של הלקוחות בתקופה הלא פשוטה הזו. אם אתם צריכים לפנות דירה של קרוב משפחה שנפטר, חברת גל הפינויים מתחייבת לספק את השירות המקצועי והאדיב ביותר שהיא יכולה לספק. 

האם כדאי לבצע פינוי תכולת דירה לבד?

המלצה שלנו, אל תנסו לפנות תכולת דירה בעצמכם. נכון שזה אפשרי, ונכון שקצת עבודה קשה לא תזיק לאף אחד, אבל עדיף לחסוך מעצמכם את כאבי הגב, הברכיים וכאבי השרירים בגוף. כמו כן, אנשים שאינם מיומנים בתחום של הובלות או פינוי דירות, עלולים לפגוע בעצמם פיזית. 

לא פעם, אנשים מנסים להרים או לשנע חפצים כבדים, מה שעלול להסתיים עם נזקים בגב ובאזורים אחרים בגוף. אם אתם מתעקשים לפנות דירה בעצמכם וללא סיוע מקצועי, יהיה חשוב להתמגן בצורה נכונה. ישנן חגורות גב שמתאימות להובלות, מגני ברכיים ועוד. 

מה צריך לעשות לפני שחברת גל הפינויים מגיעה לפנות דירה? 

לא חובה, אבל בהחלט מומלץ למיין את הציוד שלכם לפני שהצוות של גל הפינויים מגיעה. חברת גל הפינויים מגיעה כדי לבצע פינוי תכולת דירה ביעילות ובזריזות. ומה שיסייע לצוות לבצע את עבודתו מהר, זה הסדר והארגון בדירה. 

אם יש צורך לפנות 100% מהדירה על כלל פריטיה, בדרך כלל לא יהיה צורך למיין ציוד. הרי החברה מגיעה ומפנה את כלל התכולה שלה. אבל אם מדובר בפינוי חלקי של תכולת דירה, יהיה כדאי למיין את הציוד לפני שצוות הפינוי מגיע. ככה תוכלו לייעל תהליכים ולזרזם.   

כמה עולה פינוי תכולת דירה

אם אתם רוצים לדעת כמה עולה פינוי תכולת דירה בממוצע, ריכזנו עבורכם כאן מחירים של פינוי דירות וסוגי שירותים. למשל, פינוי דירה שלמה יעלה לכם החל מ-600 ₪, בממוצע. אם אתם צריכים שירות של פינוי כלי בית מדירה, השירות יעלה לכם החל מ-450 ₪ בד"כ. 

צריכים שירות של פינוי רהיטים מהדירה? השירות יעלה לכם בערך 150 ₪ לפריט ריהוט אחד. כמו כן, חברת גל הפינויים יכולה לפנות עבורכם מקלטים. מחיר פינוי מקלט יהיה החל מ-800 ₪, בממוצע. זאת ועוד, חברתנו תספק לכם שירותי פינוי מכשירי חשמל מדירה, פינוי ריהוט גינה, פינוי משרדים ועוד. חשוב לציין, המחירים עשויים להשתנות מדירה לדירה. הם משתנים בהתאם לכמות הציוד, בהתאם לנגישות לדירה (צריך מנוף? יעלה כסף), בהתאם למשקל של הציוד, סוג הציוד ועוד. 

צרו קשר עמנו כדי לקבל פרטים נוספים וסיוע בפינוי דירות על סוגיו. 

 

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

  בלוג פינוי דירות נוספים

  פינוי כלים, בגדים וכל התכולה הפנימית

  מה זה בעצם אומר? יכולים להיות מצבים שונים בהם רוצים להיפטר מהתכולה הפנימית של הבית , אחד מהם זה עקב עזבון או ירושה בה ירשתם דירה המכילה בתוכה תכולה שלמה ואתם רוצים להוציא את הדירה להשכרה עם הרהיטים ומוצרי החשמל, למכור...

  להמשך קריאה +
  איך לפנות מחסן בצורה נכונה?

  בלא מעט מחסנים בישראל, התמונה דומה: אנשי הבית פשוט מאחסנים בהם עוד ועוד פריטים עד שהמחסן עולה על גדותיו. כתוצאה מכך, כל ביקור במחסן הופך לחוויה קלאוסטרופובית ולא נעימה, כשאיתור חפצים רלוונטיים בכל הבלאגן הזה הוא משימה קשה עד בלתי...

  להמשך קריאה +

  מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

  השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

   חברה לשיווק ופרסום