קונה ירושות 

קיבלתם נכס בירושה ואין אתם יכולים למצוא את הזמן או את הכוח הנחוץ על מנת להתמודד עם כל החפצים בו? אתם ככל הנראה זקוקים לשירותיו של קונה ירושות. תפקיד זה נכלל בשירותיה של חברת גל הפינויים – חברת פינוי הדירות המובילה בישראל. חברתנו הוקמה בשנת 2008 ומאז מסייע ללקוחות רבים בכל תהליך פינוי הדירה, המקלט או המחסן. זאת בכל רחבי הארץ ובמצבים שונים, לרבות ירושה, מעבר דירה ועוד.

"ירושה היא מקרה בו אדם אשר צבר כוח חברתי/אישי מסוים בחייו (נכסים, הון, חפצים אישיים) ומעביר את כוחו לאדם אחר לרוב צאצאיו" הגיע הרגע וקיבלתם ירושה. הרבה שאלות ומכאובים עולים באותו רגע ורבים מהלקוחות שנתקלנו בהם מצאו את עצמם מתקשים לתפקד בכל מה שקשור לפינוי ירושות ועזבונות. בפינוי ירושות, הכוונה היא לפינוי חפצים של אדם אהוב. מדובר בתהליך קשה במיוחד, אשר מחייב רגישות רבה ומקצועיות לאין שיעור.

בחלק מהמקרים של פינוי ירושה, מדובר בפינוי הדירה השנייה של ההורים מסיבות כאלו ואחרות. לדוגמה, הורים שרצו לעבור לדירה קטנה יותר, לאחר שהילדים עזבו את הקן, מקרים של העתקת מקום מגורי ההורים בכדי להיות קרובים לילדים ולנכדים, מקרים של מעבר לדיור מוגן וכו'.בדרך כלל במקרים אלו, ההורים חידשו את הריהוט בבית, מה שמקל על הפרידה מהחפצים החדשים יותר. במקרים אחרים, מדובר בבתים בהם גדלתם ובהם העברתם את ילדותכם ולכן הפרידה מהחפצים שבבית, במקרים אלו, קשה יותר. כיצד מתמודדים? במהלך השנים, צברנו מספיק ניסיון עם מקרים מהסוג הזה.

קונה ירושות  – טיפים חשובים להתנהלות 

 • הגיעו אל הדירה עם אדם אהוב וקרוב אליכם (בן/ת זוג, ילדכם, אחים וכו'), קחו את אלבומי התמונות, הסתכלו עליהם, ספרו חוויות, העלו זיכרונות, וכך תנצרו לכם זיכרון חדש ישן ופרידה מתכולת הבית.
 • לפתע, כל חפץ בבית מקבל משמעות מהקטן ביותר לגדול, את כולם אתם רוצים לקחת איתכם אבל זה לא באמת אפשרי עכשיו לארוז את הכול ולהניח בבית. הרי לא הייתם רוצים להפוך את הבית שלכם לאנדרטת זכרון. כמו כן, רבים חושבים על אופציה של אחסון החפצים בקרטונים והנחתם במחסן כאלטרנטיבה ביצוע פינוי ירושה, אך האם זו מחשבה נכונה? אמנם כך הדברים מבחינת הרגש שלהם נשמרים קרוב אליכם, אך בכל זאת, ככל הנראה מדובר בטעות – שם הפריטים יתמלאו באבק ועש ואז כל הזיכרונות והחפצים שצברו הוריכם יצטרכו להיזרק לפח, מה שיעצים את הכאב. לכן, בחרו את החפצים בעלי הערך הסנטימנטלי הרב ביותר וקחו אותם לביתכם מצאו להם מקום וכך שמרו אותם קרוב לליבכם. יתר הדברים סביר להניח יימכרו או ייתרמו ויימצאו להם בתים חדשים.
 • אם פניתם לחברה שעליה אתם סומכים וחתמתם על חוזה עבודה – הימנעו מלשהות בבית בזמן הפינוי, זה רק הופך את התהליך לקשה הרבה יותר, השאירו מפתח למפקח פינוי התכולה והוא יהיה אחראי לצלצל אליכם שעה קודם (או זמן אחר שתקבעו) לסיום העבודה כך תוכלו להגיע ולראות שהכול בוצע לשביעות רצונכם.

גל הפינויים מבינה את החשיבות והרגישות שבפינוי ירושות ועזבונות. צוות העובדים בחברה נבחר בקפידה רבה, תוך מתן דגש רב על רגישות ואכפתיות. אנו נשמח לעמוד לשרותכם ולבצע עבורכם את פינוי הירושות שלכם במקצועיות וברגישות רבות – אל תהססו, פנו אלינו עוד היום!

מי קונה ירושות?

אולי לעתים קשה להאמין, אך קיימות חברות רבות אשר יעמדו לשירותכם ברגע שתבחרו להעמיד את תכולת הדירה שקיבלתם בירושה למכירה. חברת פינוי דירות קונה ירושות על בסיס קבוע, כך למעשה מסייעים לאנשים רבים בכל רחבי הארץ להיפטר מכל אותם החפצים שאין בהם צורך עוד ולקבל את התגמול הכלכלי המשתלם ביותר בעבורם.

שירות ייחודי זה מאפשר לכם למכור או למסור לידיה של חברת פינוי הדירות את כל אותם פריטים בעלי הערך הכספי מתוך הירושה שלכם וליהנות מתגמול משתלם במיוחד. כך למעשה תוכלו לקבל שירות כפול, הכולל גם את פינוי הדירה מכל אותם חפצים בהם אין לכם שימוש יותר ואין אתם מעוניינים כי ימשיכו לעמוד במקומם ולצבור אבק.

זכרו תמיד לוודא כי בפניכם עומדת חברה מנוסה ומקצועית אשר קיבלת את ההכשרה הנדרשת בכדי שתוכל לעמוד בצורה המדויקת על ערך תכולת הדירה שקיבלתם בירושה. שאלו את הצוות המקצועי של החברה אודות הקורסים שעברו ואילו בתי מכירות פומביות עובדים עמם. כך תוכלו לקבל את תמונת המצב המדויקת והרחבה ביותר בנושא.

קונה ירושות – אמינות ואחריות מעל הכול!

חברת גל הפינויים מתחייבת לביצוע העבודה המדויקת ביותר, בין אם מדובר בהערכת שווי תכולת הדירה, הפינוי שלה או כל שירות אחר אשר חברתנו תוכל להציע לכם. כך שבמידה וכבר נמאס לכם להסתכל על דירה עמוסה או מחסן מבולגן בכל אותם החפצים שכבר אין בהם צורך, פנו אל חברתנו עוד היום והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

  שירותים נוספים

  פינוי דירה בתל אביב

  זקוקים לשירות של פינוי דירה בתל אביב? חברת גל הפינויים, הנה ללא ספק הכתובת הנכונה בעבורכם! חברתנו פעילה בתחום פינוי הדירות בישראל זה למעלה מעשור ומספקת את שירותיה בכל רחבי הארץ. צוות העובדים של החברה נבחר בקפידה תוך שימת דגש...

  להמשך קריאה +
  פינוי בתים 

  תחום עיסוקה של חברת גל הפינויים כולל פינוי בתים ודירות, זאת בנוסף לפינוי מחסנים, מקלטים, קניית ירושות ועיזבונות והערכה וקנייה של עתיקות וציוד אחר. חברתנו מעמידה לרשותכם את שירותי הפינוי המקצועיים שלה. כך שניתן יהיה להשלים את פינויו של כל...

  להמשך קריאה +
  פינוי אגרנות כפייתית 

  זקוקים לפינוי תכולה רבה בעקבות אגרנות כפייתית? גל הפינויים מספקת שירותי פינוי בתים משנת 2008. הגדרה למושג אגרנות כפייתית: "סוג של הפרעה נפשית, הגורמת ללוקים בה לאסוף ולאגור באופן אובססיבי חפצים ופריטים בשנים שלרוב חסרי כל שימוש או ערך ממשי" אגרנות...

  להמשך קריאה +

  מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

  השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

   חברה לשיווק ופרסום