קונה עתיקות

עתיקות זהב וכסף אחד מהם יכול להופיע בחיינו בכל יום ברגע לא צפוי. תחום העתיקות הנו תחום גדול ומגוון המכיל בתוכו אלפי פריטים שונים. לא כולנו נתקלים בעתיקות, אבל בזהב וכסף ללא ספק כולנו נתקלנו יותר מפעם אחת.

 • עתיקות – עתיקות יכולות להופיע בחיינו לרוב לאחר שאדם קרוב אלינו מוריש לנו את חפציו אשר רכש וירש במשך השנים. כאשר קיבלנו ירושה/עיזבון ואין לנו ידע וניסיון בעתיקות לא נוכל להבדיל בין ישן לעתיק, בין זול ליקר ובין חיקוי למקור.
 • זהב וכלי כסף – מכירת זהב וכלי כסף – לעומת עתיקות, זהב וכסף יכולים להופיע בחיינו בכמה סיטואציות שונות. הם אינם מחייבים ירושה/עיזבון, אלא יכולים להופיע גם באחת מהדרכים הבאות: גירושין, קניית דירה, רילוקיישן ועוד.

קונה עתיקות – רק אצל גל הפינויים

בחברת גל הפינויים, ישנם בעלי מקצוע שונים, לכל אחד ההתמחות שלו, וכמו שציינו במאמרים קודמים שלנו – תחום זה רחב ומגוון. לכן, אצלנו בחברה תקבלו את ההצעה הטובה וההוגנת ביותר. אם יש ברשותכם שעונים, תכשיטים, מטבעות, מדליות, סמלים, זהב שבור, כלי כסף ועתיקות.

מי בכלל קונה היום עתיקות? השאלה הזו בוודאי עברה בראשכם בשעה שהבטתם לתוך הדירה העמוסה בכל אותם חפצים ישנים שהצטברו במשך שנים. שמעתם שישנה אפשרות להיפטר מכל מה שאתם לא רוצים ואולי לקבל על כך תשלום, אך למי צריך לפנות? התשובה פשוטה, לחברת גל הפינויים כמובן.

למה חברת פינוי דירות קונה עתיקות?

בשלב הראשון, צריך להבין מהם העתיקות, אלו למעשה פריטים וחפצים אשר שווי ערכם הוא גבוה יותר לעומת פריטים חדשים יותר אשר מספקים פונקציונליות דומה. אין הדבר אומר כי כל פריט ישן יוכל להיחשב בתור עתיקה, אך קיימים לא מעט חפצים אשר כן עונים בצורה מדויקת להגדרה זו, לרבות פריטי ריהוט שונים, תכשיטים, וחפצי ערך מעניינים אחרים. את הפריטים הללו נוכל למצוא פעמים רבות בדירות אשר מקבלים בירושה, בהם הצטברו חפצים שונים ומגוונים במהלך השנים.

רבים עשויים להאמין כי הרכוש הישן והעתיק אשר נמצא בבית הוא חסר חשיבות לחלוטין, אך האמת היא כי ייתכן וחלק ניכר מבין החפצים השונים הוא בעל ערך כספי רב בעבור אספנים רבים בתחום קניית העתיקות. חברות פינוי דירות רבות יהיו פעמים רבות גורמי הסמכות המקצועית אשר יכולה לקבוע את ערכם של עתיקות שונות. כך למעשה להציע את המחיר הנקבע בעבור החפצים השונים ולאסוף אותם בעת פינוי הדירה. דבר אשר יכול לעזור לכם לחסוך בהוצאות בעת פינוי הדירה עצמה, דבר שקורה פעמים רבות לאור העובדה כי עלות העתיקות מתקזזת עם מחיר הפינוי.

קונה עתיקות פונים למקצוענים

זכרו, על מנת שתוכלו לקבל את הערכת המחיר המדויקת ביותר בעבור העתיקות שנמצאות בביתכם, מומלץ להתייעץ עם חברה מנוסה כמו גל הפינויים. חברתנו רכשה במהלך השנים ידע רב וניסיון עשיר בהערכת עתיקות וחפצי אומנות שונים. זאת הודות להשתתפות בקורסים להערכת אומנות בבתי ספר שונים בארץ ולאור עבודה משותפת עם שמאים ובתי מכירות פומביות. צרו קשר עוד היום ונשמח להגיע עד אליכם, להעריך את שווי החפצים ולרכוש אותם.

צרו עמנו קשר ואנו נגיע לתת לכם הערכה והצעת מחיר בחינם וללא כל התחייבות.

גל הפינויים עובדים בפריסה ארצית 24/7 – התקשרו אלינו כעת לטלפון.

קונה עתיקות ורהיטים עתיקים

כולנו מכירים אותם מהילדות שלנו, אותם רהיטי ענתיקה שהיו בבית של סבתא וסבא ועברו במשפחה שנים עד שכבר אי אפשר לזהות אותם. הצבע המתקלף, הריפוד הבלוי והעץ המפורק- כולם מספרים את הסיפור של המשפחה שלנו, ואת החיים שהיו לנו ואולי קצת השתנו מאז. אבל באין ברירה, וכאשר הרהיטים הללו סיימו את תפקידים, אתם רוצים לוודא כי הם לא נזרקים לזבל או שלפחות תקבלו עליהם תמורה כספית כל שהיא. לכן, אתם יכולים לפנות לעזרתו של קונה רהיטים עתיקים, בעל ניסיון ויכולת לשנע את הרהיט מביתכם בתוך פרק זמן קצר.

קונה רהיטים עתיקים – ההזדמנות שלכם להתחדש

אם אתם מהדור הזה, שהעריך כל חפץ משפחתי ושמר עליו לטובת הנוסטלגיה, ודאי לא קל לכם להודות שהגיע הזמן לחדש. אולם יש מצבים בהם אי אפשר להתכחש לצורך. כאשר הספות כבר בלויות והשידה אבדה את הברק שהיה לה, הגיע הזמן שלכם לחדש ולהתחדש. קונה רהיטים עתיקים יסייע לכם בהערכת שווי הרהיט, ובהצעת מחיר שמתאימה לשני הצדדים. לאחר שתסגרו את הפרטים ותגיעו להסכמה על המכירה. קונה הרהיטים יהיה אחראי על איסוף הרהיט והעברתו למשכנו החדש. כל שנותר לכם הוא לצאת לסיבוב קניות קצר ולחזור עם סלון חדיש ומחודש לבית שלכם. כל התהליך הוא פשוט ומאפשר לכם למזער את העיסוק במוצרים ועל הדרך לעשות מזה קצת כסף.

קונה עתיקות – נפרדים לשלום מהספות הישנות שלכם

כל בית צריך שינוי מידי פעם. בין אם מדובר בשיפוץ או בשינוי קוסמטי קטן, זו התפתחות טבעית של בני אדם שרוצים לראות גוון קצת אחר בעיניים אחת לכמה שנים. שינויים בריהוט הבית נפוצים מאוד בעיקר מפני שאתם יכולים לבצע אותם בקלות יחסית ולשנות את הסלון אחת לכמה שנים מבלי לבצע שיפוץ נרחב. לכן קונה רהיטים עתיקים הוא איש מקצוע שיכול להיות רלוונטי לכם בכל מיני שלבים בחיים וכדאי לזכור כי אפשרות זו עומדת על הפרק בכל העת. במקום לזרוק את השידה של הסבתא, אתם יכולים לתת אותה למישהו אחר שיצליח ליהנות ממנה בהמשך.

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

  קונה מומחה לעתיקות

  מי בכלל קונה עתיקות בימינו? המענה לתשובה זו הינו פשוט הרבה יותר ממה שאתם חושבים. שירותיה של חברת גל הפינויים, מאפשרים לכם לא רק להיפטר מכל אותם הפריטים השונים אשר בבעלותכם ואין אתם מעוניינים בהם, אלא גם ליהנות מרווח נאה על מכירת העתיקות והאוצרות שהתגלות בדירה שבבעלותכם. זכרו כי הפריטים השונים אשר אין לכם בהם צורך עשויים להיות הדבר הבא אשר יסייע לכם להרוויח לא רע מאותו ציוד. לקבלת פרטים נוספים אודות השירות, קבלת מענה מדויק בעבור כל שאלה וקיבלת מועד לפינוי דירתכם, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת גל הפינויים כבר היום באתר.

  כשהציוד הישן שלכם שווה לא מעט כסף

  אנשים רבים נאלצים בבוא היום להתמודד עם דירה מלאה חפצים, ציוד ופריטי ריהוט שונים אשר קיבלו בירושה או גילו בשעה שנכנסו לדירה חדשה שעדיין מכילה מזכרות מהדיירים הקודמים. חשוב יהיה להבין כי גם אם כעת הספה הישנה תופסת מקום בדירה היא עשויה להיות שווה לא מעט בעבור מי שמוכן לטפל בה ולשחזר את המראה והנוחות שלה. מעבר לריהוט המגוון, גם כלי בדולח, כלי זהב וכסף ועתיקות שונות ומעניינות, יכולות להיות מנת חלקכם. חשוב לציין כי במידה ואין אתם יודעים כיצד להבדיל בין פריטים ישנים לעתיקים, בין הזולים ליקרים ובין חיקויים לפריטי מקור, הרי שאתם עשויים להיפרד מפריטים יקרים מבלי לדעת על שוויים כלל.

  בוחרים להיעזר במקצוענים

  שבשעה שאתם בוחרים לפנות אל שירותיה של חברת גל הפינויים, אתם למעשה מבטיחים את העובדה כי אנשי המקצוע המיומנים ביותר יוכלו לאתר בביתכם את העתיקות ששוות לא מעט, לתגמל אתכם בעבורן ואף לפנות אותם מהבית מבלי אתם תאלצו לנקוף אצבע. הבטיחו את המענה המקצועי ביותר בעבור כלל הצרכים שלכם, החל מהערכה מדויקת בעבור העתיקות שנמצאות בדירה ועד לפינוי שלה בצורה מיומנת ומסודרת אשר תשאיר סביבה נקיה ונעימה להשהיה.  לקבלת פרטים נוספים אודות השירות, קבלת מענה מדויק בעבור כל שאלה וקיבלת מועד לפינוי דירתכם, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת גל הפינויים.

  שירותים נוספים

  פינוי דירה בבני ברק

  גל הפינויים – מובילים בשירותי פינוי דירה בבני ברק! כפי שכולנו יודעים ומכירים, ברובה של בני ברק חיים חרדים. מדובר בעיר צפופה, אשר מלאה באנשים ובתנועה. בשל כך, פינוי דירה בבני ברק הוא משימה למקצוענים בלבד. מדוע כיף לבצע שירותי פינוי...

  להמשך קריאה +
  פינוי תכולת דירה בירושלים והסביבה

  קיבלתם דירה בירושה? יש לכם דירה שאתם רוצים להשכיר והיא מלאה בציוד? אתם צריכים לפנות את תכולתה? אנחנו פה בשבילכם. לא פעם אנו מקבלים טלפונים בנושאי פינוי דירה בירושלים וסביבתה. פינוי דירה בירושלים נחשב ליוצא דופן, מכיוון שאופי העיר שונה,...

  להמשך קריאה +
  קונה ירושות 

  קיבלתם נכס בירושה ואין אתם יכולים למצוא את הזמן או את הכוח הנחוץ על מנת להתמודד עם כל החפצים בו? אתם ככל הנראה זקוקים לשירותיו של קונה ירושות. תפקיד זה נכלל בשירותיה של חברת גל הפינויים – חברת פינוי הדירות...

  להמשך קריאה +

  מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

  השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

   חברה לשיווק ופרסום