תרומתינו לקהילה

גל הפינויים תורמת

תרומה מהי – דבר מה אשר ניתן או מוצע מרצון טוב, ללא כוונה לקבלת תמורה.

בגל הפינויים, אנחנו מאמינים שכלום לא הולך לפח ותמיד ניתן ליצור מהפך,משתדלים תמיד להשמיש מוצר לפני שאנו מוותרים עליו בניסיון לתרום אותו .

לגל הפינויים ישנו מוטו כאשר אתה נותן היקום דואג להחזיר לך J כחלק מעבודתנו בפינוי דירות אנו מבצעים תרומות רבות לגופים שונים ואנשים מעוטי יכולת.

מה נתרם ולמי ?

  • ספרים – לאחר שהספרים עוברים מיון, חלק מהם יוצא למכירה וחלק נתרם לספריות עירוניות שתמיד שמחות לקבל ספרים וילדי השכונה תמיד נהנים מחידוש ורענון הספרים בספרייה.
  • בגדים – הבגדים עוברים מיון חלקם נתרמים לבתי אבות וחלקם נמכרים.
  • מצעים ומגבות משומשות – נתרמים לצער בעלי חיים, בכל פעם אנו משתדלים לתרום לצב"ח אחר על מנת שכולם יוכלו ליהנות ולהתחמם בחורפים קרים.
  • רהיטים ומצרי חשמל – לרוב נתרמים, אלא אם כן הרהיטים הם וינטג' רטרו או עתיקים באחד מהמקרים האלה הרהיטים נמכרים, הרהיטים ומוצרי החשמל נתרמים למשפחות מועדוניות,סטודנטים,חיילים ועמותות שונות.
  • כלי בית ופיציפקעס – עוברים מיון וחלק קטן מתוכם נתרם רובם נמכרים, חברת גל הפיניים משתכרת מהחפצים הקטנים בדירה .

גל הפינויים אינה עמותה , כחלק מפעילות עבודתנו אנו תורמים, אנו לא מגיעים לאסוף פריטים בודדים לתרומה אלא תורמים מתוך תכולת דירה אותה אנו מפנים .

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

מאמרים נוספים

פינוי דירת אגרנים

כל מי שהכיר בעבר אדם חולה יודע כי מדובר באדם שדורש טיפול צמוד וקבוע. כך הם פני הדברים גם כאשר מתמודדים עם תופעת האגרנות. הסובלים מאגרנים מציגים תסמינים אובססיביים קומפולסיביים ואוגרים כמויות בלתי נגמרות של חפצים בין קירות ביתם ובסביבתם...

להמשך קריאה +
מעבר לדיור מוגן

האפשרות של מעבר לדיור מוגן לעת זקנה נעשית מקובלת יותר ויותר עם השנים. בעבר, היו הילדים אלה שמנסים לשכנע את הוריהם לעבור לדיור מוגן – הם הקימו משפחות משלהם , עזבו את בית ההורים וחיו רחוק יותר , ולכן היה...

להמשך קריאה +
פינוי בית לתרומה

בתים רבים בישראל מחזיקים בתכולה רבה שאינה שימושית לרוב במתגוררים בהם. בין עם זה הוא הבית הפרטי שלכם או אם מדובר בירושה שקיבלתם מבן משפחה, אם יכולים לבחור להתמודד עם המוצרים בשתי דרכים. האחת להשליך את התכולה לאשפה מבלי להתעסק...

להמשך קריאה +

מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

חברה לשיווק ופרסום