תרומתינו לקהילה

גל הפינויים תורמת

תרומה מהי – דבר מה אשר ניתן או מוצע מרצון טוב, ללא כוונה לקבלת תמורה.

בגל הפינויים, אנחנו מאמינים שכלום לא הולך לפח ותמיד ניתן ליצור מהפך,משתדלים תמיד להשמיש מוצר לפני שאנו מוותרים עליו בניסיון לתרום אותו .

לגל הפינויים ישנו מוטו כאשר אתה נותן היקום דואג להחזיר לך J כחלק מעבודתנו בפינוי דירות אנו מבצעים תרומות רבות לגופים שונים ואנשים מעוטי יכולת.

מה נתרם ולמי ?

  • ספרים – לאחר שהספרים עוברים מיון, חלק מהם יוצא למכירה וחלק נתרם לספריות עירוניות שתמיד שמחות לקבל ספרים וילדי השכונה תמיד נהנים מחידוש ורענון הספרים בספרייה.
  • בגדים – הבגדים עוברים מיון חלקם נתרמים לבתי אבות וחלקם נמכרים.
  • מצעים ומגבות משומשות – נתרמים לצער בעלי חיים, בכל פעם אנו משתדלים לתרום לצב"ח אחר על מנת שכולם יוכלו ליהנות ולהתחמם בחורפים קרים.
  • רהיטים ומצרי חשמל – לרוב נתרמים, אלא אם כן הרהיטים הם וינטג' רטרו או עתיקים באחד מהמקרים האלה הרהיטים נמכרים, הרהיטים ומוצרי החשמל נתרמים למשפחות מועדוניות,סטודנטים,חיילים ועמותות שונות.
  • כלי בית ופיציפקעס – עוברים מיון וחלק קטן מתוכם נתרם רובם נמכרים, חברת גל הפיניים משתכרת מהחפצים הקטנים בדירה .

גל הפינויים אינה עמותה , כחלק מפעילות עבודתנו אנו תורמים, אנו לא מגיעים לאסוף פריטים בודדים לתרומה אלא תורמים מתוך תכולת דירה אותה אנו מפנים .

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

מאמרים נוספים

נקודות חשובות בפינוי משרדים

פינוי משרדים הוא שירות מצוין בכמה מקרים, אם זה בתהליך מעבר משרד, בכניסה למשרד חדש ובו רהיטים ישנים, בתהליך שיפוץ המשרד או במקרה שרוכשים משרד מכונס נכסים ובו ציוד רב שיש לפנות. מובן שלא ניתן להיכנס למשרד שבו יש ציוד...

להמשך קריאה +
פינוי כלים, בגדים וכל התכולה הפנימית

מה זה בעצם אומר? יכולים להיות מצבים שונים בהם רוצים להיפטר מהתכולה הפנימית של הבית , אחד מהם זה עקב עזבון או ירושה בה ירשתם דירה המכילה בתוכה תכולה שלמה ואתם רוצים להוציא את הדירה להשכרה עם הרהיטים ומוצרי החשמל, למכור...

להמשך קריאה +
נס חנוכה

חנוכה חג מלא בהפתעות ,יש שנים בהם חנוכה חמים יותר בחוץ ויש ימים בהם קר סוער וגשום .משפחות מתאחדות בתוך ביתם ומדליקות תנור לחמם את הבית, בערב מדליקים חנוכייה ושרים שירי חג ,את הבית מלטפים ריחות של לביבות מתוקות וצחוקם...

להמשך קריאה +

מתעניינים בשירות פינוי דירה מקצועי?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

חברה לשיווק ופרסום